Wpis z mikrobloga

@Filjan: Bosak to zdaje się dementował, a czy to prawda to kij wie.

Śmieszniejsze jest to, że ponoć Brauna pradziadek mojżeszowy był z dużym prawdopodobieństwem, Braun z żydowskiej dzielnicy Tarnowa, notariusz skarbowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Wszebor: @takJakLubimy Panowie, a może to co mówią w zakamarkach folii to prawda. Powstała żydowska partia mająca rozwalać potęgę Rzeczpospolitej od środka, z tym że dla niepoznaki ubrali się w antysemickie hasła, natomiast swoje zadanie wykonują poprawnie pod nazwą Konfederacja? Wszak to najbardziej antysemicka i antylgbtowska partia gdzie mamy nawjęcej Żydów i najwięcej gejów.

To ma jak najbardziej sens.
  • Odpowiedz
@galicjanin: Wiadomo, ale trzecie pokolenie to już taki średni neofita. XD

Bo jego dziadek był już zdaje się ochrzczony i mocno katolicki całe życie.

Chyba że Grzesiu gdzieś tak w wieku nastoletnim dopiero odkrył swoje żydowskie korzenie i to mu odpaliło ultrakatlolicyzm, to by wiele wyjaśniało.
  • Odpowiedz
@galicjanin: co świetnie widać po historii NSDAP (piszę to bez związku z konfą). Najbardziej gorliwi tam to byli często ci, którzy nie pasowali do ideału aryjczyka: mieli pochodzenie żydowskie (Rudolf Hess, Emil Maurice), podejrzewali, że mogą być żydowskiego pochodzenia (Heydrich, sam Hitler), nie pasowali fizycznie (jak Goebbels, który nie tylko nie był blondynem, ale był kulawy i drobnej budowy; Goring - otyły n------n; Himmler) albo mieli "niewłaściwą" przeszłość polityczną (jak
  • Odpowiedz
@Wszebor tak też może być, Braun dość długo nie był radykałem, jego odpały w stronę skrajnej prawicy i przedsoborowego katolicyzmu to ostatnie 20 lat. @13f14 dokładnie, to samo co z homofobią, często największymi homofobami okazują się kryptogeje.
  • Odpowiedz
dokładnie, to samo co z homofobią, często największymi homofobami okazują się kryptogeje.


@galicjanin: a widzisz, zapomniałem o zamordowanym w czasie Nocy Długich Noży przyjacielu Hitlera (tak, Hitler zabił przyjaciela) Ernscie Röhmie, który był otwartym i dość agresywnym homoseksualistą i jednocześnie bardzo znaczącą postacią we wczesnej historii III Rzeszy. Podejrzewam, że nie spadłby z rowerka, gdyby usiadł cicho na dupie w odpowiednim momencie, bo zaciukali go w ramach walki o władzę
  • Odpowiedz
Print screen i jest rzetelna informacja ;D Wikipedia ma system wersjonowania, nawet bez logowania można prześledzić kiedy i jakie zmiany zostały na danej stronie wprowadzone. Wpis o przodkach Meiera zostały wprowadzone 12 października 2023 o godz. 16:43. Wybory parlamentarne 15 października czyli w ciszy wyborczej. Dla ciekawskich trzeba kliknąć w taki zegarek że strzałka ala wstecz prawie na dole strony i mamy info. LOL ;D
  • Odpowiedz
@witek-swoj: nie wiem, czy się da edytować mój wcześnieszy wpis, dopowiem tylko że 3 minuty później przez "Ciacho5" wpis został usunięty. Wpis został dodany anonimowo także nie jest powiedziane, że to on zrobił powyzszy print screen. Puentą jest sprawdzać info jak się widzi print screen, zdjęcie słabej jakości, czy wideło ;P
  • Odpowiedz