Wpis z mikrobloga

to że prawactwo nie powinno mieć praw wyborczych jest już chyba jasne dla każdego, myślącego człowieka, ale ostatnie wydarzenia pokazały że jest gorzej niż można było sądzić

totalnie pozbawiony kontaktu z rozumem i rzeczywistością fanatyczny szur, do tego ruski agent ( to jest poseł na sejm, człowiek wybrany przez prawactwo do rządzenia krajem!) , biega i pryska gaśnicą po korytarzu pełnym ludzi, bo uroił sobie w chorym łbie "satanistyczny rytuał", do tego on już wcześniej widział "szatana" w in vitro, czy w tabletach i jak widać jest skłonny od fizycznych ataków na ludzi na podstawie swoich urojeń

co następne? zaatakuje dziecko z in vitro bo usłyszał głosy we łbie, albo zboczył szatana?

tacy ludzie są niebezpieczni dla otoczenia i mówię to bez cienia ironii, powinni być odizolowani od społeczeństwa i wszyscy którzy go popierają razem z nim

tu przechodzimy do drugiej części problemu

bo fanatyczny, agresywny, psychopata to jedno, ale skala poparcia dla jego działań jest może nawet gorsza i obrazuje poziom totalnego zidiocenia, patologii i szurstwa prawactwa jako całości, od zwykłych owiec, homo sovieticusów, wyborców, po ich "elity", że tak pozwolę sobie zażartować, "intelektualne"

i dowodzi temu nie tylko fakt, że go bronią ale też sposób w jaki to robią:

jak zwykle próbują wmawiać że stało się coś zupełnie przeciwnego niż na prawdę miało miejsce, zgodnie z typową dla homo sovieticusów zasadą: "wolność to niewola, wojna to pokój ignorancja to siła"
już samo to świadczy o tym, jakim pozbawionym jakiejkolwiek zdolności logicznego myślenia szambem intelektualnym jest prawactwo

próbują wmawiać że atakujący w religijnym amoku fanatyk bredzący o "satanistycznym rytuale" to "usuwanie religii z sejmu" XD

nie, jest dokładnie na odwrót, to wyniesienie religijnego szurstaw na poziom którego jeszcze nie było i nie powinno być

albo próbują wmawiać że to braun został zaatakowany XD

facet bierze gaśnicę, natychmiast ją odpala, pryska po korytarzu pełnym ludzi i to niby kobieta która próbuje go powstrzymać jest tu agresorem XD

i każdy konfederuski dzban powtarza te debilne brednie

kto ma się na to nabrać? konfedepisiory, wam się wydaje że wszyscy są tak głupi jak wy? przecież wy musicie być totalnie oderwanymi od rozumu i rzeczywistości idiotami iq 20, żeby na to liczyć
to jest poziom idiotyzmu który może mieć katastrofalne skutki, niewiele brakowało żeby tacy ludzie doszli do władzy razem z pisowską mafią

prawactwo posługujące się prawami wyborczymi to proszenie się o kataklizm, jest jak małpa biegająca z brzytwą w tłumie
ZABRAĆ MAŁPIE BRZYTWĘ

#neuropa #sejm #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
afc85 - to że prawactwo nie powinno mieć praw wyborczych jest już chyba jasne dla każ...

źródło: braun choroszcz gaśnica

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 59
@abiandri:

trzeba zakazać demokracji w obronie demokracji ( ͡º ͜ʖ͡º)


w demokracji nieletni obywatele nie mają praw wyborczych, to idioci o intelekcie i poziomie rozwoju rośliny doniczkowej tym bardziej nie powinni ich mieć

pięcioletniemu dziecku da się wytłumaczyć że gaśnica to nie zabawka i nie wolno bez powodu pryskać nią po ludziach, ale prawactwo nawet tego nie jest w stanie pojąc
  • Odpowiedz
to idioci o intelekcie i poziomie rozwoju rośliny doniczkowej tym bardziej nie powinni ich mieć


@afc85: to 80% lewicy wraz z całym kolorowym chorym na głowę inwentarzem też nie będzie mogło głosować
  • Odpowiedz
  • 1
@wpisynienawisci:

o 80% lewicy wraz z całym kolorowym chorym na głowę inwentarzem też nie będzie mogło głosować


uuu prawactwo jak zwykle zaorało faktami i logiką XD
"a nie bo ty" jedyny "argument" na jaki stać typowego prawckiego troglodytę iq 20

wasze brauny, ćwięki, sommery czy k*rwiny pokazały kto tu jest chory psychicznie
  • Odpowiedz
@afc85: nie twierdzę, że na prawicy nie ma wariatów i gwałtowników, zdarzają się. Ale rozciąganie to na wszystkich by odebrać im prawa wyborcze by mogła głosować tylko lewica to tylko potwierdzenie mojej tezy. Niestety o ile po prawej nie brakuje szaleńców to po lewej jest sporo idiotów i szaleńców. Do tego u każdego hipokryzja. Co do praktycznych zdolności przydatnych by móc decydować o czymś więcej niż kiedy iść do kibla, to
  • Odpowiedz
@abiandri: trzeba zakazac religii katolickiej w obronie religii zydowskiej zeby rozdzial od kosciola katolickiego

no ma byc hanuka w sejmie ale katoli ma nie byc, czego tu nie rozumiec
  • Odpowiedz
  • 0
@wpisynienawisci:

wszystko co wypunktowałeś dotyczy prawactwa i pięknie dowodzi że nie powinno mieć praw wyborczych

nie twierdzę, że na prawicy nie ma wariatów i gwałtowników, zdarzają się


nie zdarząją się, tylko są sami tacy i ci którzy ich popierają

Ale rozciąganie to na wszystkich by odebrać im prawa wyborcze by mogła głosować tylko lewica to tylko potwierdzenie mojej tezy.


powiedziało konfiarstwo które chce odebrać kobietom prawa wyborcze, bo nie głosują na
afc85 - @wpisynienawisci: 

wszystko co wypunktowałeś dotyczy prawactwa i pięknie dow...

źródło: mikke rosja nato1

Pobierz
  • Odpowiedz
@afc85: wyciągasz kilka postaci, po lewo niestety ogół to idioci. A Putin to komuch, Kaczor socjalista. Jak już chcesz mierzyć dokonania to możemy powyciągać ile mln zabiła w przeszłosci wasza ideologia, ile przymiera głodem, ile jest gwałów przez inżynierów a ile musi płacić 70% podatków na tychże inżynierów oraz lewicowe #!$%@? kasy w socjalu.
Zresztą, co ja się produkuję, ty jesteś wzorcowym przykładem lewaka, do lekarza pora. Ja głosowałem na 3drogę,
  • Odpowiedz
  • 0
@wpisynienawisci:

to znowu nie była prawdziwa prawica

a kto wybiera kaczyńskich i im podobnych? neuropki i julki z niebieskim włosami? nie, katolstwo, konserwatywni "patrioci" i inne prawactwo

kto od dwóch miesięcy dostaje tu spazmów bo pis stracił większość? neuropa, czy jednak ci drudzy?

piszesz że ja generalizuję, a sam podajesz swój, jednostkowy przykład jakby miał obalić wszystko to co robią parowcowi wyborcy, media i politycy
  • Odpowiedz
jeszcze zapomniales o najlepszej linii "obrony" tego teatrzyku przez debili dla ktorych zostal odstawiony - "przeciez lewica chce oddzielenia religii od panstwa :DDD lewactwo zaorane faktami i logika"
  • Odpowiedz
@afc85: nie no, sorry, albo mamy demokrację i wszyscy mają prawa wyborcze, albo nie mamy demokracji. Ja tam akurat popieram odebranie praw wyborczym fanatykom, no ale ja jestem przeciwnikiem demokracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz