Wpis z mikrobloga

#perfumy

Szukam sugestii na prezent, o perfumach wiem tyle co świnia o gwiazdach poza tym że kiedyś Mirki mi poleciły Encre Noire i mi się podobało. Chciałbym coś podobnego ale mniej dającego księdzem xd ogólnie lubię ziemne zapachy jeśli tak to można nazwać. To pierwsza sugestia.

Druga i trzecia będą łatwiejsze bo dla Brata i bratowej. Brat normik 40 na karku, casual więc raczej co kupię to będzie dobre byle nic wymyślnego. Bratowa w podobnym wieku, też się raczej nie zna więc z wszystkiego co nie jest adidasem powinna się cieszyć xD limit cenowy? Bo ja wiem, kilkaset PLN mogę dać od sztuki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loungemacher_: Dla Ciebie Kouros( ͡° ͜ʖ ͡°) albo Encre Noire A L'Extreme podobny do podstawowego ale dla mnie bardziej drzewny(mniej ksiedzą, więcej drzewa),Amouage Purpose też jest lekko podobny do Encre Noire zmieszanego z Ganymede, ale to już inna półka cenowa. Dla brata Eau Sauvage Parfum 2017 Dior lub L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Issey Miyake, a dla bratowej Alien Mugler.
  • Odpowiedz
@loungemacher_: encre to zapach wetywerii, w tym przypadku lekko przydymionej. I takich też perfum szukaj. Jak kolega o dźwięcznym nicku @boa_dupczyciel pisał, spróbuj TDH albo jego fajnego klona Red Vetiver od montale.
Jest jeszcze wetyweria w wydaniu cytrusowym: guerlain vetiver, jest w wydaniu marchewkowym Vetiver Bourbon, i td. A jak ma być przydymiona wetyweria z ziemią, to fumidus, encre noire do 3 potęgi ale tanio nie jest... . Polecam.
  • Odpowiedz
@Yeahido: @Bonsoul siema panowie, dzięki za porady. to dla brata poobczajam dziś, a dla bratowej jak napisałeś nazwę to mi się przypomniało, że też mirki kiedyś polecały mi właśnie ten Alien Mugler - coś innego może w zamian ?

edit: a jakaś trochę tańsza alternatywa? na notino po pół kafla flakonik 100 ml, bardziej pisząc kilkaset miałem na myśli max 200-250 PLN od flakonika, niedawno zmieniałem samochód xD
  • Odpowiedz