Wpis z mikrobloga

Moja ocena 2023. Szybkie hottake'i, nie wszystkie przemyślane ( ͡° ͜ʖ ͡°):
1. Alfa Romeo - Bottas miał pod górkę przy takiej ilości awarii w sesjach
2. Sargeant - lepszy niż Latifi ale nadal tragedia
3. Hulkenberg - nie jestem fanem, ale zdecydowanie lepsza jazda niż K-Mag, na moje zasługuje na jazdę w teamie klasę wyżej.
4. Ricciardo vs Tsunoda - nie lubię Daniela, ale trzeba mu oddać że jak na kierowcę dokoptowane na szybko dał radę i był przynajmniej tak dobry jak Tsunoda.
5. Ocon mógłby się trochę podbudować i nie robić głupich błędów. Mocny kierowca, trochę erratyczny. W aucie RB spokojnie zabrałby parę wygranych Maxowi.
6. Stroll - to nie jest zły kierowca. Ale dobry też nie. Można powiedzieć że średni. Duży props za przyzwoitą jazdę z połamanymi rękami.
7. Kierowcy Scuderii - mierny sezon. Leclerc na początku zawodził i gwiazdorzył. Sainz na końcu nie dowiózł.
8. McLaren i Mercedes - ładny sezon, zabrakło tych 0.3s. Liczę na te dwie ekipy w 2024, bo kierowców mają na topowym poziomie.

#f1
OgurRicc - Moja ocena 2023. Szybkie hottake'i, nie wszystkie przemyślane ( ͡° ͜ʖ ͡°):...

źródło: temp_file6973381371046318350

Pobierz
  • 6
@rusin jak dla mnie 2023 to najgorszy sezon Ocona w F1. Na to złożyła się zawodność bolidów, ale też sam performance kierowcy jak wypadki (np. słynne kolekcjonowanie kar czy incydent z Alo) czy kasowanie opon sobie i partnerowi poprzez ściganie się z teammatem kiedy nie było to potrzebne. nawet z priorytetem w teamie często nie potrafił pokonać Gaslyego.
Nie mierzę tu samymi punktami, biorę pod uwagę możliwości, a Ocon jak chce to