Wpis z mikrobloga

#sejm Jestem w stanie uwierzyć, że jakby braun wyciągnął gnata i zacząłby strzelać to konfiarze zaczęliby go bronić, że "broni" swojego honoru lub promuje strzelectwo w Polsce.

Tutaj ciekawe jak tego bombiarza będziecie bronić, pewnie: "hehe chciał dobrze przecież, należy im się!!!!"

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
d4wid - #sejm Jestem w stanie uwierzyć, że jakby braun wyciągnął gnata i zacząłby str...

źródło: c3f79c5d23027f3ee4641b62fe629e99b109c636720708086c2b046e6522de94

Pobierz
  • 9
jakby braun wyciągnął gnata i zacząłby strzelać to konfiarze zaczęliby go bronić, że "broni" swojego honoru lub promuje strzelectwo w Polsce.


@d4wid: Tłumaczyliby że takie strzelanie powinno być już dawno legalne, a jakby Braun kogoś trafił to powiedzieliby że sam jest sobie winien bo niepotrzebnie wszedł na linię strzału.
@Krystyna86 guru konfiarzy dał radę zezłomować taki przeciętniak jak Rysiek od niby ekonomii. To na serio #!$%@? niski poziom.
Teraz Sławek wali konia to wyświetleń na YT jak "masakruje" PiS gdzie nawet moje koty wiedzą (wszystkie #!$%@? trzy gdzie jeden jest na serio głupi), że do ostatniej chwili handlował swoim zwieraczem z wierchuszką Kaczyńskiego.

Ten cymbalista już się widzi w przyszłych podręcznikach historii: mutacja Piłsudskiego, pierwszych Piastów i prymasa tysiąclecia w jednym.
@hipokryzjawkutos

@d4wid: czy co robie? Jestem Polakiem. Jesli ktos udajacy Polaka dostal sie do naszego parlamentu i promuje faszystowski rezim i ludobojstwo to powinien odpowiadac za zdrade.


po prostu nie zrozumiałeś konfiarzu hiperboli, będziecie robić fikołki z każdym wydarzeniem, tylko żeby obronić swojego guru szurówxd