Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku #pokapake wybitnie mi nie wyszło, publikowanie zawartości z własnym bombelkiem w kadrze to nie ten styl, ale w tegorocznej edycji udało się zrobić zdjęcie bez bombelk9w towarzyszących, więc oto i jest!

Mój Mikołaj w #wykopaka postanowił pozostać anonimowy - chociaż cały czas mam nadzieję że jednak się przyzna do autorstwa paki, bo jest cudna!

W tym miejscu gratuluję samozaparcia w przedzieraniu się przez zawartość mojego profilu, bo jest tego trochę, a zawartość zdradza napracowanko w tym zakresie.

Zanim dobrałam się do zawartości, przeczytałam list. Napisany o wiele ładniejszym charakterem pisma od mojego xD a dalej było równie sympatycznie!

W pace znalazła się zimowa herbata - bardzo lubię takie z dodatkami, urocza świeczka (wiem z pierwszej ręki że ręcznie robiona, co tym bardziej dodaje jej uroku), piękne wydanie "Mistrza i Małgorzaty" (biegają w nim koty po marginesach i bloku książki), z którego wystawała zakładka (w mojej kolekcji w czołówce tych najładniejszych), a to wszystko leżało na pudełku puzzli, które ułożę jak tylko przestanie mi grozić pożarcie ich przez nieletnich xD przy okazji bardzo zainteresował mnie artysta, którego obraz został wykorzystany w układance, chętnie zapoznam się szerzej z jego twórczością.

Raz jeszcze bardzo Ci dziękuję za świetną pakę, mam nadzieję że ta, którą otrzymasz sprawi Tobie równie wiele radości!

Wesołych Świąt!
moll - W zeszłym roku #pokapake wybitnie mi nie wyszło, publikowanie zawartości z wła...

źródło: IMG_20231213_174153

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 2
@Semigod: ja tą książkę czytałam prawie 20 lat temu, kocham do tej pory, a w tym czasie przewinęło się masę innych tytułów. A ponieważ sporo z tego co czytałam to były książki z biblioteki, jakoś do tej pory nie dorobiłam się wielu wartościowych pozycji na własnych półkach. Do tego wydania chętnie zajrzę przeczytać raz jeszcze, bo nie mam pojęcia na które tłumaczenie trafiłam za pierwszym razem. I jest ciekawa na
  • Odpowiedz
@moll a wgl mi się przypomniało bo ten art z puzzli to Olbińskiego, stara polska szkoła plakatu i dodatkowo facet pochodzi z moich stron #kielce ()
  • Odpowiedz