Wpis z mikrobloga

When all you wanted was to be a Dr Sławomir Mentzen, który dzięki mamieniu dresiarstwa, kibolstwa i naziolstwa ekonomicznym żargonem miał zdobyć jego głosy i zostać Ministrem Finansów w nowym rządzie Konfede-PiSu, a jedyne co ci zostało, to klubik na 18 szabel, z którego musisz jeszcze dodatkowo wyrzucać szura Brauna, żeby ratować strzępki godności xD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #sejm #heheszki #polityka
nietak7 - When all you wanted was to be a Dr Sławomir Mentzen, który dzięki mamieniu ...

źródło: WJh80HjWosLKdnnz-1

Pobierz
  • 42
jest się czym szczycić, że polityk celebryta dostaje kasę za nic. To tylko jeszcze gorzej świadczy o kucach xD


@Kryspin013: Błędnie założyłeś, że go popieram, ale słusznie zauważyłeś, że każdy z tych darmozjadów za nicnierobienie ma sięlepiej niż Ty. Zupełnie więc nie rozumiem, czemu aktywnie atakujesz jedną z opcji, podczas gdy każda to to samo rzadkie gówno.
@Kryspin013: Błędnie założyłeś, że go popieram, ale słusznie zauważyłeś, że każdy z tych darmozjadów za nicnierobienie ma sięlepiej niż Ty. Zupełnie więc nie rozumiem, czemu aktywnie atakujesz jedną z opcji, podczas gdy każda to to samo rzadkie gówno.


@kuroszczur: nie założyłem błędnie. Napisałem o kucach ogólnie a nie o tobie bo nie byłem pewien, że czy jesteś kucem. Nie mniej nie zmienia to durnej narracji jaką tu zastosowałeś.

ale słusznie
może mieć portfel na zero xD czym ty się podniecasz? kryptowaluciarstwo nie wymaga żadnej wiedzy bo tam nie ma żadnych mechanizmów, tam jest wolna amerykanka. Nie ma to oparcia w niczym, to zwykła spekuła oparta często na farcie i wierze niż solidnych fundamentach.


@MirekStarowykopowy: Brzmisz zupełnie jak krytyk Fiatu XD. Wyklikali Ci już kredyt na mieszkanie?
@Kryspin013: Zawsze cieszą mnie ideologiczni idioci którzy za mnie płacą większość podatkiów i w skrajnych sytuacjach idą walczyć na front za polityków. Coż - krzyż na drogę


@kuroszczur: zawsze bawią mnie freethinkerzy, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy, bo potrafili sobie na chłopski rozum "wytłumaczyć" jakieś zjawisko lub mechanizm, którego w ogóle nie rozumieją.
Kryspin013 - >@Kryspin013: Zawsze cieszą mnie ideologiczni idioci którzy za mnie płac...

źródło: comment_TCrhFt94w92NvxLGjlFzPJ9339b8vBsQ

Pobierz