Wpis z mikrobloga

When all you wanted was to be a Dr Sławomir Mentzen, który dzięki mamieniu dresiarstwa, kibolstwa i naziolstwa ekonomicznym żargonem miał zdobyć jego głosy i zostać Ministrem Finansów w nowym rządzie Konfede-PiSu, a jedyne co ci zostało, to klubik na 18 szabel, z którego musisz jeszcze dodatkowo wyrzucać szura Brauna, żeby ratować strzępki godności xD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #sejm #heheszki #polityka
nietak7 - When all you wanted was to be a Dr Sławomir Mentzen, który dzięki mamieniu ...

źródło: WJh80HjWosLKdnnz-1

Pobierz
  • 42
@kuroszczur: krytykę czego? Tego że mi wkleiłeś link do jakiejś anarchistycznej broszurki? Rozumiem jeszcze jakbyś to sam napisał albo byśmy się znali w rzeczywistości bym widział do ilu zasad z tego faktycznie się stosujesz i czy np faktycznie unikasz korzystania z dóbr publicznych.
@Kryspin013: Jeślii zasiałem Ci chociaż 1% zwątpienia w ideologię państwowości w opozycji do opłacalności dla Ciebie, to ok. EOT.. Nie jestem akapkiem, który przekonuje, że świat Rothbarda jest idealny. Jestem agorystą, który mówi, że #!$%@? struktur państwowych najzwyczajniej się opłaca.
@Kryspin013: Jeślii zasiałem Ci chociaż 1% zwątpienia w ideologię państwowości w opozycji do opłacalności dla Ciebie, to ok.


@kuroszczur: już jestem dawno po za czasami szkoły średniej.

Jestem agorystą, który mówi, że #!$%@? struktur państwowych najzwyczajniej się opłaca.


@kuroszczur: to super i co mam ci na to odpisać? Jasne, że jednostkowo się bardziej opłaca. Jak zaczniesz zarabiać trochę hajsu i założysz rodzinę to może ci przyjdzie do głowy, że
@mistejk: Faktycznie, to efekt tylko i wyłącznie jego sumiennej i ciężkiej pracy. xD ile ty masz lat że #!$%@? takie kocopoły? Ten człowiek pochodzi z bogatej rodziny. To zupełnie przechyla skalę ryzyka na jaką mógł sobie pozwolić inwestując np. w krypto lub otwierając biznes. Każdy kto ma więcej niż 15 lat to rozumie i ma odrobinę rezerwy do bezkrytycznego walenia sobie konia do takich postaci.
jednej z głównych partii politycznych


@mistejk: wybitnie dyplomatycznie potraktowałeś kwestię zwyczajnego dostania się do sejmu z ostatnim wynikiem w wyborach (pośród partii które się tam dostały) ale OK xD załóżmy, że nie jesteś fanatycznym politrukiem. To co tobą kieruje poza hormonami szczęścia i miłości do faszyzujących chłopów? xD
@mistejk: matematykiem na uniwersytecie xDDD chłop w trakcie komuny się doktoryzował, paradoksalnie to nie był przywilej klasy chłopskiej lub robotniczej pomimo wiadomego systemu. Jesteś skrajnie naiwny, ale to wiele tłumaczy. Dlaczego geniusz doktoryzował się i kończył studia na podrzędnej w skali kraju uczelni w której pracuje jego ojciec a spis treści jego pracy doktorskiej wyglądał tak?
MirekStarowykopowy - @mistejk: matematykiem na uniwersytecie xDDD chłop w trakcie kom...

źródło: bb0393c2561b323848377fdbb53cd5015b8565f4c2ae3d1f2188c399cb562fbd

Pobierz
@MirekStarowykopowy w Polsce jest zarejestrowanych blisko 90 partii politycznych, Konfederacja jest jedną z głównych partii, którą w ostatnich wyborach poparło ponad 1.5 miliona Polaków czy ci się to podoba czy nie
@MirekStarowykopowy no matematykiem na uniwersytecie, a masz lepsze informacje nt. zawodu Mieczysława Mentzena albo inne fakty na poparcie faktu jego domniemanego bogactwa? Wyzywasz mnie od naiwnych, a sam rzucasz frazesy.
no matematykiem na uniwersytecie, a masz lepsze informacje nt. zawodu Mieczysława Mentzena albo inne fakty na poparcie faktu jego domniemanego bogactwa? Wyzywasz mnie od naiwnych, a sam rzucasz frazesy.


@mistejk: przecież to ty stawiasz tezy, że mentzen jest ponadprzeciętny bez żadnych konkretnych dowodów manipulancie a teraz odwracasz kota ogonem bo nie masz pojęcia o historii i podstawowych społecznych konsekwencjach narodzin w uprzywilejowanych warunkach. Jesteś simpem dorosłego chłopa który ma swoją rodzinę,
@MirekStarowykopowy postawiłem ci dwa fakty świadczące o ponadprzeciętności


@mistejk: wygram w totka jutro 30 baniek, to znaczy, że jestem ponadprzeciętny? Ponadprzeciętnym farciarzem, zapewne tak. I wykonkluduj jak ta analogia odwołąć się może do pana słąwka. Kasa i onucofoliowa partyjka jest oznaką ponadprzeciętności, ha ha ha przez ch. obudź się młody człowieku z tego bajkowego letargu
@Kryspin013: Argumentum ad wiekum. Akurat mam 41 lat, żonę, dwójkę dzieci i dom. Mylisz indywidualizm z atomizmem, chociaż fakt, że w związku z egoistyczną kobietą trochę przeszkadza. No i to nie jest tak, że indywidualizmu można się oduczyć.
Mentzen urodził się i mieszka w Toruniu to takie zdziwienie, że na PAŃSTWOWYM uniwersytecie w Toruniu bronił doktorat na wydziale nauk ekonomicznych i zarządzania podczas gdy jego ojciec jest profesorem matematyki na wydziale fizycznym.


@wojtoon: Bo to jest podrzędny uniwersytecik, każdy z Torunia #!$%@? do Poznania. Upośledzony to jesteś ty dzbanie który nie rozumie najprostszych zależności.