Wpis z mikrobloga

#wot Wróciłem po kilkunastu latach do wot, a właściwie to odkopałem konto na którym kiedyś jedynie aktywowałem różne kody na gratisy z gazetek itp + może rozegrałem z kilkanaście meczy więc niezbyt ogarniam, w jaki sposób powinienem progresować konto i czołgi? Niby powinienem po kolei odblokowywać jakąś linię czołgów ale jak to robić skoro mam limitowane miejsca w garażu i już wszystko zajęte jakimś low tier syfem plus kilkoma czołgami premium chyba z kodów promocyjnych. Rozumiem że powinienem wywalić wszystkie low tiery z linii którymi nie gram i wtedy zacząć rozwijać jakieś czołgi którymi docelowo chce grać a jak zabraknie miejsca to wtedy po prostu muszę co czołg pierw kupić miejsce za 250k?
  • 6
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: najważniejsze to wybrać linię, która najbardziej Cię interesuje (a najlepiej przynajmniej 2 a nawet 3) i grindować sobie na spokojnie. Nie pozbywaj się załogi. Każdy nawet najsłabszy załogant z najmniejszym perkiem może przydać się kiedyś w jakimś czołgu z tej samej nacji.
  • Odpowiedz
limitowane miejsca w garażu i już wszystko zajęte jakimś low tier syfem


@Dizel_AHTUNG: sprzedawaj, bo i tak mało kto grą poniżej V tieru (a nawet VI bym powiedział).

Miejsca w garażu często są nagrodami w eventach czy misjach, idą razem z premkami, więc szczerze - nigdy nie musiałem kupować miejsca w garażu. Mam ich tyle, że pewnie bym musiał jeszcze ze 100 czolgow kupić żeby je zapchać.
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: Miejsca możesz kupić,ale często są dawane z różnymi ewentami więc o to się nie martw. Co do rozwijania to dokładnie tak - expisz czołg, zarabiasz na jego kupno, sprzedajesz stary/ten którym nie grasz i potem kupujesz nowy. ¯\(ツ)/¯ Złotych lolków z ewentów i kodów nie sprzedawaj, to często nie do kupienia kolekcjonerki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dizel_AHTUNG premek/gratisów bym nie sprzedawał bo może się nimi nie gra, ale odkupić też się nie da i kiedyś może być szkoda. Zwykłe czołgi niskich tierow sprzedajesz, załogę przerzucasz do kolejnego tieru i expisz dalej. No chyba, że któryś czołg okaże się fajny to wtedy można zostawić. Darmowe miejsca dość często się trafiają więc za jakiś czas problem sam się rozwiąże.
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: odpal program rekrutacyjny, to jest zajebisty boost i spokojnie na nim sobie do t6/7t7 ktoras z linii wyexpisz. A jesli nie grales buk wie ilu bitwe ostatnio, to powinno sie udac.

Masz teraz event swiateczny, nawet jak nie grasz warto zbierac te gowniane kamyki, bo odpowiednio uzyte daja boosta do kredytow i expa, a tego potrzebujesz.

Poszukaj czy nie ma jakichs kodow dla powracajacych graczy, #!$%@? z premkami, ale konto
  • Odpowiedz