Wpis z mikrobloga

SCHEURING - WIELUGS ZAKŁÓCIŁA MSZĘ ŚWIĘTĄ. JEJ PARTIA NIE TYLKO NIE ZOSTAŁA WYKLUCZONA Z PREZYDIUM SEJMU, ALE ONA SAMA WESZŁA DO NOWEGO RZĄDU.

Dziś "koalicja demokratyczna" postawiła Konfederacji ultimatum, że albo usunie Brauna ze swoich szeregów albo wyrzuci ją z Prezydium.

CZUJECIE TEN POWIEW DEMOKRACJI?

#polska #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #izrael #ciekawostki #polityka
Kapitalista777 - SCHEURING - WIELUGS ZAKŁÓCIŁA MSZĘ ŚWIĘTĄ. JEJ PARTIA NIE TYLKO NIE ...

źródło: uid_ae5f246b996a4b1b9f68353ad6886397_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Kryspin013: I co, nie oglądnąłeś własnego filmiku do momentu, w którym baba zaczęła go szarpać, wchodząc bezpośrednio pod strumień gaśnicy?


@Kapitalista777: jeszcze raz bo widze, że nawet z analizą obrazu masz problem. Braun psika po korytażu drażniącym środkiem prawie minutę przed tym zanim podszedł do świecznika. Nie widzisz jak się ludzie od tego odsuwają?

Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jak taki proszek z gaśnicy
  • Odpowiedz
@Hethrir: Ale co to za równość skoro mają tam być symbole religii, których przedstawicieli uważają się za rasę panów, naród wybrany, a wszystkich innych za ludzkie śmieci - gojów?
Bo mnie to obraża bezpośrednio, tak samo jak bezpośrednio obrażałoby mnie gdyby była tam tęczowa flaga LGBT czy symbole Islamskie - religii której prorok nakazywał zabijać takich jak ja (niewierzących), a który sam był pedofilem, mordercą i grabieżcą. Co do chrześcijaństwa
  • Odpowiedz
@TrudnyMinus: czyli masz #!$%@? na miliony ofiar wypraw krzyżowych oraz na niezliczone ilości wykorzystanych dzieci, dzięki za info, mnie natomiast prywatnie właśnie krzyż i hipokryzja katolicka obraża
Nie polecam religii nikomu i bardzo bym się cieszył gdyby wszelakie jej przejawy zniknęły z sejmu
  • Odpowiedz
@Hethrir: Kiedy były te wyprawy krzyżowe? Kilkaset lat temu. Czasy uległy diametralnym zmianom. Gatunek ludzki od początku swego istnienia prowadzi ze sobą wojny na różnym tle co jest nierozerwalne z jego naturą. Nigdy nie było czasów pokoju. Im większa różnorodność, tym więcej konfliktów.

W sejmie masz np. komunistów, czyli reprezentantów bodaj najbardziej zbrodniczej ideologii jaka istniała (biorąc pod uwagę liczbę ofiar) i to jest ok?

Obecnie, chrześcijanin którzy wierzy w
  • Odpowiedz