Wpis z mikrobloga

Mirki Mirabelki co to sie dzisiaj odjaniepawliło to ja nawet nie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odebrałem pake od @Ysior, wróć, odebrałem DWIE paki! Chłop co wysłał.. zwykłą paczkę i paczkę cargo xD Ponoć mamy podobne zainteresowania, więc kupował jak dla siebie... i dobrze, że jak dla siebie, bo dla obcego pewnie by kupił na odp****ol ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynając:
1. Szalik rks HUWDU - Szkoda ze wykopaki nie było miesiąc temu - miałbym na koncert BFF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Skarpetki z Łęciną - uwielbiam różne motywy na ciuchach, a takich jeszcze nie miałem - co się dobrze sklada bo akurat remontujemy z różowym łazienkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Pudełko na 5,56 - nie wiem skąd chłop wiedział, że walają mi się luzem naboje w szofie, ale pudełeczko kozackie a zaklejki na pewno się przydadzą na strzelnicę.
4. Składany kieliszek - pierwszy raz coś takiego widzę haha! Zajebiasz czy jest na pewno się przyda w wojażach poza domem (ʘʘ)
5. Bransoletka z wilkami - zawsze chciałem sobie taką kupić, no i proszę, znowu #!$%@? mnie rozgryzł ( ͡º ͜ʖ͡º)
6. Wina DIY własnej roboty Pana Mireczka @Ysior - oj będzie się działo w wikend, akurat moja brać przyjeżdża w odwiedziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. Róg - kolejna rzecz, która zawsze chciałem sobie sprawić. Będzie pite z niego winko, a najlepsze, że trza wypić na raz bo nie odstawisz żeby się nie ulało.
Na koniec do jedzenia żelki gusto kwaśne w jedynym prawilnym kształcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbowałem - dosyć kwaśne, na pewno bardziej niż te oszukane ze sklepów xD oczywiście paka jedynych prawilnych białych Michałków ( ͡° ͜ʖ ͡°) i cała masa marcepanowych(mmm marcepan) i tych truskawkowo-jogurtowych co babki zawsze dawały dzieciom xD
Panie Mikołaju bardzo dziękuję za prezent, wszystko trafione w dziesiątkę, cieszę sie niezmiernie i każdemu życzę takiego Mikołaja ()
Żebyście wiedzieli jaka się zrobiła swiateczna atmosfera w izbie... z rozpędu aż zagotowałem wodę na solnik...
#pokapake #wykopaka
kasmiros - Mirki Mirabelki co to sie dzisiaj odjaniepawliło to ja nawet nie... ( ͡° ͜...

źródło: IMG_20231213_171130_1

Pobierz
  • 12