Wpis z mikrobloga

Przyszła mi wiadomość żebym przeniósł swój numer do play a dostane telefon w super cenie w abonamencie za 50% ceny.
Przecież nowy S22 na allegro jest za 2800 a taka wielka sieć powinna mieć go przecież taniej to po pierwsze. Po drugie do tego wszystkiego trzeba się uwiązać abonamentem za 85 zł co można mieć za 35 zł bez abonamentu co daje 1200 zł straty plus smycz na 2 lata. Ostatecznie o 400 zł taniej wychodzi bez abonamentu i uwiązania się kupując nowy telefon z gwarancją u Janusza. Wiem że sieć chce zarabiać ale skąd oni biorą tą cenę 4000 za telefon (2000 po niby obniżce 50%).

Zastanawiam się kto się daje nabrać na te ich pseudo promocje.
#telefony
#abonament
#promocja

Czy są jakieś sieci gdzie faktycznie opłaca się abonament w konfrontacji z zakupem samemu na karte?

Dla porównania zdjęcie w komentarzu z UK abonament za 85 zł bez limitów z opłatą za telefon 159 funtów. Czyli tu się opłaca? No sieć tak powinna chyba przyciągać do siebie.
Anyper - Przyszła mi wiadomość żebym przeniósł swój numer do play a dostane telefon w...

źródło: temp_file2523622528897312626

Pobierz
  • 3
  • 0
@Anyper, przykro nam, że nasza aktualna oferta nie spełniła akurat Twoich oczekiwań. Dziękujemy za podzielenie się Twoją osobistą opinią, zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z Was ma inne potrzeby. Dla niektórych opcja zakupu urządzenia z abonamentem na raty, to jak najbardziej korzystne rozwiązanie. I korzysta z niej u nas bardzo wielu naszych Klientów. Dlatego też w naszej ofercie mamy różne propozycje, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Przypominamy