Wpis z mikrobloga

#rogalddl
Kminisz k---a czy nie czaisz (cytat z numerków)

Reddot2
Cisza przed burzą
Czas rozliczeń
/

C-----a się robi sceneria, gdzie moje Espero na stalowych felgach
Tłumik miało zrobiony (ta), to cham mi po nocy u----ł lusterko
Wskazówki, minuta, sekunda dęba stanęły, się kręci cyferblat
Tik-tak kukułka j----a, zerwać się chce, ale jest medium
Wyrocznią wpisany w historyję, ciężko niczym j----ą pinezką
W hipermarkecie nie kupuj wiśni, bo krzywdy nie zrobisz sobie czereśnią ( D---I )

KUKUŁKA (kod źródłowy)(PEWNIE ZEGAR) CZYLI ODLICZANIE CZASU)

/

MITSUBISHI (ODWRÓCONE)
Logo mitsubishi symbolizuje japońskie herby rodowe

/

POD KONIEC DNIA

/

TPS 60??? (kod źródłowy)

Na razie tyle zebrałem piszcie co wiecie mordy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
K---a według mnie rogal też przekazuje, że ktoś go z góry zaczął kontrolować w pewnym momencie a on chce się z tego wyrwać. Jakaś wartość duchowo paranormalna lub po prostu d---i.
  • Odpowiedz
1.
Masz w gratisie orient na życie <-------------------imo miszyn to misja rogala w przedstawieniiu nam okropnej strony życia
Się śmiejecie teraz, to się k---a się zdziwicie <--- kazdy mial z niego p---e na poczatku i byl traktowany ironicznie
Życiowy parkiet jakże k---a bywa śliski
A my wciąż w---------y tutaj w te same dołki
To wpada jak low kick, kolano, potem łokieć <chodzi o jego wersy. działają jako w------l na słuchaczy. nauczka
  • Odpowiedz
imo rogal is dead a ostatniego reddota opublikował pośmiertnie jakis jego ziomek. bo wypuszczanie ich jest niezależne od autora.
na koncu teledusku do tanto widnieje reddocik
w teledysku do tarana jak bedziemy chcieli odczytac jakis napis który miga bardzo szybko pauzując film mozemy natrafic na napis: i na h-j pauzujesz xd. taki troll
dziwny komentarz na glamrapie który pojawiał sie pod kilkoma artykułami z rogalem:
Jest to frajer, konfident który sprzedał swoich
  • Odpowiedz
pewnie ogarnianie tego jest bezcelowe ale sprawia jakąś frajde i imo jest ciekawe. jak ktos ma jakies interpretacje, pomysły to pliz napiszcie bo fajnie sie to czyta
  • Odpowiedz
@konrad-smolarek: niestety nie, raczej jakiś farmazon, komentarz mam zarchiwizowany na messie skopiowalem i wkleilem na czat z ziomkiem stąd mam jak juz na glamrapie go nie ma ale nie sprawdzalem
ziomuś dosyś spamił bo pod hba ponad 5cioma artykułami właśnie o reddocie międzyinninnymi widniał ten sam kom
  • Odpowiedz