Wpis z mikrobloga

@DPary @Stan_Przedzawalowy skąd teraz taka popularność Pixeli? Śledzę tag i wcześniej rzadko ktoś je wspominał, a teraz prawie codziennie jest jakaś wzmianka. Boję się trochę, że te procesory to przerobione Exynosy, na papierze słabe ładowanie i pojemność baterii. Pytam, bo fizycznie nie miałem z nimi styczności
@saji nie wiem skąd, ja szukałem na YT recenzji na szybko jakiegoś średniaka i ten jest średni. I nie kłamali,jest on bardzo dobrze średni,do czasu zmiany na lepszy model przy nim zostanę. Nie jest to jakiś koks, jak dla mnie z każdej strony średniak. Za dwa koła super.
@saji Bo tensor to exynos pod spodem, jeśli o wydajność chodzi to wiadomości ze jest z tyłu za snapem czy bionic ale wydajności na pewno mu nie brakuje chyba że dużo grasz w wymagające gry typu genshin impact czy jakiś asphalt to z fps będziesz w tyle, bateria nie pozwala ale starcza, ładowanie dosyć wolne jak na dzisiejsze czasy. Pixele nie są względnie drogie a dostajesz długie wsparcie, czysty android, aparat z