Wpis z mikrobloga

WEDŁUG STATYSTYK OK. 80% UŻYTKOWNIKÓW #tinder TO FACECI

Jakiś miesiąc temu złapałem się ze starą znajomą ze studiów w galerii w centrum wojewódzkiego. W trakcie rozmowy wyszło, że ona też korzysta teraz z tindka. Jako, że mieszka ok. 60 km ode mnie nie było szansy, żebyśmy na siebie wpadli w aplikacji.
Stwierdziliśmy, że "tak o" spróbujemy się sparować.
Aby jak najbardziej zoptymalizować ten proces zmniejszyliśmy zasięg wyszukiwania do 2 km, ona ustawiła aby pokazywało jej wyłącznie facetów z mojego rocznika, a ja ustawiłem, aby pokazywało mi dziewczyny tylko z jej rocznika.
Ja zacząłem swipować pierwszy. Była trzecią dziewczyną, która mi się wyświetliła.
Jako, że nie korzystam w ogóle z superlajków, dałem go jej, bo podobno zwiększa aż 3x szansę, że wyświetlisz się obdarowanej użytkowniczce.
I co? Pomimo dostosowania ustawień wyszukiwania do maximum oraz tego superlajka byłem dopiero 16-17 profilem, który jej się wyświetlił.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę fakt, że byliśmy w samym sercu wojewódzkiego, gdzie zagęszczenie ludności jest ogromne, ale jednak sobie pomyślcie, który bym jej się wyświetlił, gdyby miała w ustawieniach np. 30 km i 7. roczników.
rales - WEDŁUG STATYSTYK OK. 80% UŻYTKOWNIKÓW #tinder TO FACECI

Jakiś miesiąc temu z...

źródło: thegirleveryguywants

Pobierz
  • 10
@rales: Ogólnie jak z żoną się szukaliśmy to ona mi wpadała pierwszego dnia zawsze i to po maks pół godziny przesuwania. Ona żeby mnie zobaczyć potrzebowała 2, 3 dni.
Biorąc pod uwagę, że najpierw wpadają najlepsze profile i po kilku godzinach przeciętna laska ma kilkanadziesiąt par z czadami nie ma co się dziwić, że im się nie chce swipeować do wyczerpania puli.
I co? Pomimo dostosowania ustawień wyszukiwania do maximum oraz tego superlajka byłem dopiero 16-17 profilem, który jej się wyświetlił.


@rales: to jak to jest, że mnie zesparowało z dwoma przyjaciolkami ktore mieszkaja razem, gdzie z jedna krecil jeszcze moj ziomek xDDD ?
@rales

Ciekawe jak te statystyki wyglądają na wykopie, mając na uwadze, że zdecydowana większość posiadaczy różowych pasków to i tak faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
Ciekawe jak te statystyki wyglądają na wykopie, mając na uwadze, że zdecydowana większość posiadaczy różowych pasków to i tak faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Slavcel: podobno ok 15% to wszystkich uzytkownikow to prawdziwe rozowe