Wpis z mikrobloga

@nCore: wydaje mi się, Ze nie. Ale mogę się mylić. Warto tak czy siak dobudowywac kolejne TP, żeby handlarze przyplywali czesciej. Tak 2-3 na średnią mapę są ok.
@haxxx: a widzisz, trza bylo od początku do końca oglądać samouczek ;) ja sobie poradziłem dosyć dobrze... w ciągu 50 lat mam 359 dorosłych, 139 studentów i 111 dzieci z czego średnia HP to 95% oraz zadowolenie 4 gwiazdki, więc chyba dobrze :)

EDIT: teraz mam 1795 - wincyj nie idzie. Poza tym, gdybym mógł to oddałbym Ci połowę swojej wioski...
: a widzisz, trza bylo od początku do końca oglądać samouczek


@nCore: chyba tak zrobię, bo dochodzę do pewnego etapu gry i zawsze to samo, albo brakuje surowców albo żarcia, za mało ludzi za dużo potrzeb...
@nCore: ja bym na twoim miejscu nie sprzedawała. Ja przy pRawie 150 latach wioski i 600-800 mieszkańców mieszkam już różne sytuacje. Utrzymuje od niemal początku zapasy około 7tys logów i podobnie firewooda, tak plus minus. Jak zaczniesz rozwijać wioche i bbędzie trzeba ogrzać kolejne dziesiątki setki nowych domów do się przyda. Jak ludność zacznie ci z jakiegoś powodu wybierać to też się przyda, bo pozostali zajmą się bardziej palacymi problemami, a
@nCore: stawiaj woodcutterów i przerabiaj to na opał, który jest 3 razy droższy w handlu


[]

@berti: misiek, to nie jest zapas, to sa wood logsy przyniesione ze Stockpilow, na biezaco sprzedawane i za chwile przynoszone sa ponownie do osiagniecia 1750. No dobra, to jest zapas do sprzedazy ;F