Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam konta, ale jadąc tramwajem w Krakowie na ekranach reklamowano "16 dni przemocy ze względu na płeć" i oczywiście oznacza to według nich jedynie przemoc na kobietkach, a sprawcami są oczywiście ci źli mężczyźni.

Chciałem podlinkować artykuł, ale coś mirko anonim nie chce przepuścić linka, więc dla zainteresowanych wpiszcie sobie "16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć" w google.

Jest to kolejna cegiełka w budowaniu mojej mizoginii. Brawo kobietki i kukoldy.

Za niedługo lodówki nie będę mógł otworzyć żeby nie zobaczyć jakiegoś banera o tym jak bardzo prześladowane, ciemiężone, zastraszane, słabiej opłacane na tych samych stanowiskach co mężczyźni są kobietki.
Na plakatach wyborczych lewarów przed wyborami też widziałem jakiś kał odnośnie kobietek.

Eh, dobrze, że urodziłem się z siurkiem i omija mnie całe zło tego świata. Jakbym urodził się kobietką to bałbym się w Polsce wychodzić z domu, a nawet bałbym się siedzieć w domu z jakimś mężczyzną, bo wiadomo, że miałbym wtedy ogromne szanse na doświadczenie przemocy.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @aarahon, jasne, bo wykop i Twoje środowisko to cały świat. Sam bym o tym nie wiedział, gdyby nie nachalna propaganda. Ciekawe jest też, że zaraz po tej reklamie było zachwalanie SCT, żadnych wad nie ma to rozwiązanie xD

Myślisz, że setki ludzi (pewnie nawet i tysiące) korzystający codziennie z KMK nie zobaczyło tych reklamówek?

@ksjoc_zakony, tak, robię, pluję na takie akcje i informuję inne osoby o zakłamaniu. Nie jestem aktywny w szeregach politycznych, czy społecznych. Jestem nołnejmem, który widzi jaki kał wpychają
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @aarahon, wiedziałem, że był to błąd odpowiadając tobie. Kojarzę ciebie, bo widywałem cię na tagach politycznych, coś tam wymieniliśmy się zdaniami i pamiętam, że za bystry to nie byłeś, kukoldziku.
Wiem, że za wszelką cenę chcesz bronić swojej lewicowości, ale trzeba też umieć jej bronić. Niestety, nie umiesz.

  • Odpowiedz
Kojarzę ciebie, bo widywałem cię na tagach politycznych,


@mirko_anonim: nie dość że mnie wyzywasz to jeszcze jaj nie masz żeby zrobić to imiennie xD Tak robią tylko tchórze xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Do tego anonima wyżej:
kobietki w 100% mogą prawnie przejść wcześniej na emeryturę, w 100% mają mniejsze normy na dźwiganie ciężarów w pracy, oraz mają mniejsze wymagania dotyczące wyników sprawnościowych do wojska.

Mam nadzieję, że tak samo głośno sprzeciwiasz się tej dyskryminacji, jak tutaj rzucasz prawdopodobnie nieprawdziwymi danymi - piszę prawdopodobnie, bo tak samo było kilka lat temu, gdy chciano oszukać opinię publiczną na temat wage gapu.
  • Odpowiedz
Przepraszam, ale nie posiadam umiejętności pisania z ludźmi z gwoździem w głowie.


@mirko_anonim: to co dopiero masz jak ze swoim szefem gadasz? Eh, to musi być dla Ciebie traumatyczne przeżycie ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: od początku jestem pewien swoich racji i wiem co piszę, widzę co piszesz Ty. Dla przykładu komentarz:

typie, nie mam konta. Nie umiesz czytać? Usunąłem.


Po co piszesz że nie masz konta? Czy ja gdzieś twierdzę że masz? Nie, nigdzie tak nie stwierdziłem. Po co pytasz się czy umiem czytać? Po co piszesz że usunąłeś? Mogłem w tym wpisie przeczytać że konto usunąłeś? Nie, tego nie napisałeś więc powinienem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @aarahon, lewica to stan umysłu. Pisałem, że za bystry nie jesteś.

Na początku pisałem, że nie mam konta, później, że pisałem kiedyś z tobą na targach politycznych, więc można wyciągnąć wniosek, że konto miałem, ale usunąłem.

Dobra, nie lubię takich wymian zdań.
Papa,
  • Odpowiedz
Na początku pisałem, że nie mam konta, później, że pisałem kiedyś z tobą na targach politycznych, więc można wyciągnąć wniosek, że konto miałem, ale usunąłem.


@mirko_anonim: a nie można wysnuć wniosku że zostało zbanowane? No ale dobra, co to zmienia? Bo nie wiem? Napisałeś:

lewica to stan
  • Odpowiedz