Wpis z mikrobloga

Gdy lewica przerywała msze tam gdzie jest miejsce kultu nie w sejmie neuropki klaskały. Cieszyły się na każdą profanację Matki Bożej przerabianej w barwy tęczy było zabawnie bo prawaków dupka boli.

Gdy Szanowny Poseł Grzegorz Braun gasi świeczkę w Sejmie już nie jest zabawne? No tak, bo cisnąć beczunie można tylko z KK. Taki wasz obraz libki.

#konfederacja #polityka #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz Aquamen - Gdy lewica przerywała msze tam gdzie jest miejsce kultu nie w sejmie neurop...
źródło: 20231213_053954
  • 75
@Szalom: Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem widzę.

Mi przeszkadza krzyż w sejmie. Przeszkadza mi nawet przysięganie na Boga

No przecież napisałem wyżej, ze mi też przeszkadza krzyż w sejmie. Przysięganie na Boga to już decyzja posła. Ma prawo jako człowiek do tego, żeby dodać tę formułkę. Nikt mu jej nie nakazuje.

Więc nie zrozumiałeś i walisz w chochoły

No właśnie ty nie zrozumiałeś.

Tylko ja nie rozróżniam gorszych religii
@Aquamen:

ta staniu z kartką, wyżej masz film z tego zajścia. Ty stanie z kartką fifarafa UEFA


OP wkleił zdjęcie, jak stoją z kartką. A ja napisałem dwa zdania. Przeczytaj oba. Bo to drugie jest w sumie ważniejsze pomimo, że zaczyna się od "Poza tym".
@Aquamen: ty sobie lewicą mordy nie wycieraj, akurat elektorat lewicy jest w dużej części zadowolony z tego co zrobił Braun, nie cały ale część na pewno, centro-prawicowe partie w postaci PO/PSL/2050 to nie jest żadna lewica.