Wpis z mikrobloga

Gdy lewica przerywała msze tam gdzie jest miejsce kultu nie w sejmie neuropki klaskały. Cieszyły się na każdą profanację Matki Bożej przerabianej w barwy tęczy było zabawnie bo prawaków dupka boli.

Gdy Szanowny Poseł Grzegorz Braun gasi świeczkę w Sejmie już nie jest zabawne? No tak, bo cisnąć beczunie można tylko z KK. Taki wasz obraz libki.

#konfederacja #polityka #4konserwy #bekazlewactwa
A.....n - Gdy lewica przerywała msze tam gdzie jest miejsce kultu nie w sejmie neurop...

źródło: 20231213_053954

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@bet730: Autor wpisu zapomniał tylko, że kościół związku z konszachtami z rządem. Stał się siłą polityczną, która poparła władze wówczas rządzącą wbrew woli pewnie większej połowy narodu. A tu mamy świecznik, który sobie stał jednym najważniejszych budynkach rządowych, gdzie odbywały uroczystości jednego z naszych sojuszników.
Wizerunkowo wygląda mówiąc niebrutalnie... słabo.

Jakby jeszcze zgasił dmuchając - to by pewnie takie imby nie było. Ale on wziął gaśnice. I z premedytacją jej
  • Odpowiedz
Gdy lewica przerywała msze tam gdzie jest miejsce kultu nie w sejmie neuropki klaskały. Cieszyły się na każdą profanację Matki Bożej

@Aquamen:
Na serio uważasz, że opozycja masowo się cieszyła? Oprócz garski osób, raczej spod znaku Razem, nie widziałem wielkiego popierania protestów w środku kościołów. Co innego protesty pod kościołami, bo niby dlaczego nie?
  • Odpowiedz
@Aquamen:
1. Sejm to jest oficjalne państwowe miejsce, randomowy kościół nim nie jest. Gdyby Braun wszedł do synagogi i tam #!$%@?ł to jest jedno, ale odwalanie tego w sejmie jest gorsze, bo to jest miejsce reprezentacji naszej demokracji i państwa.
2. Protestowanie z transparentem vs zasyfianie powietrza sproszkowaną gaśnicą i walenie z gasnicy komus prosto w twarz.

Jak nie rozumiesz tych dwóch prostych różnic, to nie wiem co ci powiedzieć
  • Odpowiedz
@Aquamen: Które neuropki klaskały gdy lewaki przerywały mszę i niszczyły fasady kościołów? Bo ja nie i uważam że każdy ma prawo wierzyć w co chce. Jeśli sejmie.jest krzyż, jest kaplica sejmowa w której odbywają się nabożeństwa, to dlaczego przedstawiciele innych religii przynajmniej raz w roku nie moga dostać przysłowiowych 5 minut uwagi.
Prawo powinno być równe dla wszystkich. Albo można wnosić symbolem religijne i odprawiać nabożeństwa w sejmie albo nie.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Tyle cope’u tylko dlatego że przez gardło ci nie przejdzie:

'Sejm to nie miejsce kultu, ani judaistycznego ani chrześcijańskiego ani jakiekolwiek innego’

Katolicyzm w Polsce to tak, ale judaizm na świecie wcale nie jest lepszy
  • Odpowiedz
@spere: Skupiłem się tylko na tej moim zdaniem najważniejszej sprawie dla większości bo dotykającej wszystkich i to najbardziej. Dlatego najistotniejszej.

Co do tego co napisałeś wyżej - tak masz rację. Jak najbardziej mamy spory wpływ kościoła jak na świeckie państwo i to powinno się zmienić. Tylko jak widać niektórzy nie widzą w tym żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@Aquamen: manewr skarpetosceptycznego posła nawołującego do normalizacji stosunków z zbrodniczym reżimem kremlowskim broniony akurat przez ciebie. Co za przypadek…
  • Odpowiedz
@Szalom:

Tyle cope’u tylko dlatego że przez gardło ci nie przejdzie:

'Sejm to nie miejsce kultu, ani judaistycznego ani chrześcijańskiego ani jakiekolwiek innego’

Katolicyzm w Polsce to tak, ale judaizm na świecie wcale nie jest
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: O to mi chodzi że magicznie piszesz że gusła katolickie w tym kraju są jakoś gorsze niż te gusła żydowskie.

Mi przeszkadza krzyż w sejmie. Przeszkadza mi nawet przysięganie na Boga

Więc nie zrozumiałeś i walisz w chochoły

Tylko ja nie rozróżniam gorszych religii i lepszych. Żadnej nie powinno być w sejmie świeckiego państwa
  • Odpowiedz
manewr skarpetosceptycznego posła nawołującego do normalizacji stosunków z zbrodniczym reżimem kremlowskim broniony akurat przez ciebie. Co za przypadek…


@pawlaqq: Manewr normalizacji stosunków z Rosją przypadnie na obecny rząd JE Tuska, jakbyś nie liczył.
  • Odpowiedz
@Aquamen
Porównujesz protest polegający na staniu z kartką z fizycznym atakiem i niszczeniem.

Poza tym pokazani na zdjęciu nie zaczęli protestować bo przechodzili i im coś odpaliło bo zobaczyli kościół. Ich protest wywołało konkretne wydarzenie i przeciwko temu protestują.
  • Odpowiedz