Wpis z mikrobloga

Oglądam najnowszy odcinek Pal Hajs TV o Fame Reborn i Wuwunio się stacza w c--j.
On nie chce dymów ALE podoba mu się freakowy main event bo za dużo sportu już było.
Ogólnie za dużo już dymów dla niego XD
Mówi to Wuwunio. Nawet k---a miniaturki zaczął robić pod wyświetlenia z dziwnymi minami.
No to k---a albo chcesz spokój albo freaki XD
Rzecznik też p------i że za dużo dymów, że ma nadzieję że będzie więcej luzu a mniej dymów.
Szkoda że Clout tak się posypało z tym PPV. Mogli przebić Fame.
Kaniowski zapowiada koniec freaków w 2024, pewnie tak będzie jak pójdą w sportowe waleczki, zrzucanie wagi i szanowanie przeciwników.

#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: Tak to jest jak pozwala się na ingerencję w środowisko freakfightow Potężnego Bora i zapraszanie Leszczyków Adamków Kubiszynów i innych sportowców co nie dymią
Ja mam szacunek do sportowców ale wchodząc do freakow trzeba dać coś od siebie tak jak to robi Norman Parke albo Wrzosek oni jedyni kumają o co chodzi we freakach
  • Odpowiedz
@MrBeast odkąd zaczęli mocno inwestować z conenten żonki Wuwunia - gwałtownie z odcinka na odcinek jakość materiałów pod względem ciekawości zaczęła spadać. Ja osobiście nie oglądam już nawet relacji z gal, bo punch liny uskuteczniane przez towarzystwo Wuwunia są nudne i powtarzalne, a śmiech Janczara, na każdy bezbekizm, czyli 90% odcinka jest tak w---------y, że gałki oczne same się przewracając z politowania.
Po przekroczeniu magicznej 40 u Łysego - jego boomerski
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: ja też jak słyszę teksty typu "po ananasie słodki smak ma się" i do tego ten bezbecki śmiech Janczara to wyłączam od razu. Muszę później rozchodzić ten poziom żenady
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: bo te przydupasy patronki jak ten gruby w okularach albo ten gej z niemiec co wazy 45kg w czapce wplywaja na wuwunia xD o tym nawet kiedys mowil bodychrist dlaczego marcin zmienil o 180° content i nie ma juz tego co kiedys. Najwieksi sponsorzy z patronite typu ten grubas tworza marcinowi pomysly na odc bo wiecie grubego smieszy bardziej odc o skalach niz dymy na californi u karasia
  • Odpowiedz
@MrBeast: ja paszhal przestałem oglądać od wycieczki do Dubaju czy gdzieś w te rejony. Ten i każdy kolejny odcinek to było już coś innego, robionego pod zwykłego widza i paszhal stał się kolejnym zwykłym kanałem na youtube
  • Odpowiedz
@MrBeast: w punkt byczku. Ja nawet przez chwile z entuzjazmem podchodziłem do kanału jego żony, bo miałem nadzieje, że ona odbije w swój kontent i odbierdoli się od pal hajsu. Niestety wina chyba nie leży tylko po jej stronie, bo stary zakolak jest po prostu już stary. Zamknął się w swoim bezpiecznym komuniti, które gwarantuje mu utrzymanie na pewnym poziomie i w sumie nic więcej nie potrzebuje. Gra se w
  • Odpowiedz