Wpis z mikrobloga

Ostatnio zetknąłem na profil mojego kolegi z liceum. Gdy chodziliśmy do szkoły, uchodził on za bardzo ładnego chłopaka. Wysoki szczupły blondyn, wyraźne kości policzkowe, przyjemne rysy twarzy, jasne świdrujące oczka.
Wbrew teoriom #blackpill.u nie miał fory z uwagi na urodę. Był kiepskim uczniem, ledwo zdawał i żadna nauczycielka nie dawała mu taryfy ulgowej. W rezultacie musiał zmienić szkołę na gorszą. Ale ja nie o tym.
Zatem sprawdziłem jego zdjęcia i niewiele pozostało z jego urody. Obrósł w tłuszczyk zwłaszcza na twarzy. Wydaje się jakby jego ładna buzia obrosła tłuszczykiem dookoła.
Nie wiem, czy to kwestia genetyki i po prostu przekwitanie. Może tak wygląda polski mężczyzna, gdy ma już 30 lat? A może po prostu zaniedbał się i gdyby wziął za siebie, to odzyskałby dawny blask?
W każdym razie nie mam z tego satysfakcji rzecz jasna. Nie jestem jak jakiś przygłupi blackpillowiec o mentalności kraba, żeby cieszyć się, że ktoś zbrzydł. Jemu zresztą pewnie wszystko jedno. Ma żonę i dzieci i jest szczęśliwy.

A Wy, kochane #przegryw.y, byliście kiedyś ładni czy zawsze o podobnej atrakcyjności na przestrzeni życia?
  • 12
@AlexBrown Tak i teraz ci odpowiadam To że Chłop miał ładny wygląd nie oznacza że Będzie Zdawał do następnej klasy bez Uczenia się bo to nie tak działa tak zwany "Pretty privilege" Czasami nawet Ładny wygląd nie załatwi sprawy
Nie jestem jak jakiś przygłupi blackpillowiec o mentalności kraba,


@AlexBrown: Kolejny który kompletnie nie rozumie blackpilla. W dupie mam czy ktoś zbrzydł i mu się gorzej żyje. Blackpill uczy mieć wyrąbane w negatywne opinie ludzi oraz zbyt wymagające kobiety z wybujałym ego, dzięki czemu robisz swoje i nie oglądasz się za siebie.
@kaminarii to kiepsko wychodzi realizacja tych nauk takim jak ty, bo z tego, co widzę, to tu jest jakiś circlejerk, gdzie przegrywy wmawiają jeden drugiemu, że są xujowi nawet nie znając się nawzajem. Jest to mentalność sekciarska i niebezpieczna, bo młody człowiek, który wejdzie w to chore towarzystwo, może zaprzepaścić najważniejsze lata swojej formacji, skoro i tak jest beznadziejny i nie warto się starać.

Poza tym piszesz nie na temat. Odpowiedz na
@AlexBrown: Bo ostatnimi czasy jest pełno trolli i oskich którzy wykorzystują tag śmiecąc. Wydaje się że coraz mniej jest tych którzy potrafią jednak coś przekazać.

Nie muszę stricte odpowiadać na pytanie, byle rozmawiać w temacie/odnosić się do tego co powiedziałeś. Po coś wolność słowa istnieje (przynajmniej częściowo i na razie).

Ale widzę po twojej wypowiedzi że sam przejawiasz niepotrzebne agresywne zachowania, czyli nie jesteś lepszy od tych trolli. Jeżeli rzeczywiście tak
@kaminarii srostwem, a nie tchórzostwem. Wyjaśnienie jest prostsze niż myślisz. Chcę dyskusję na temat, a nie jakieś dygresje i polemiki, bo mnie to męczy i tracę na to czas. To nie jestem miejsce na przekonywanie przekonanych.
Pytanie zadałem proste. Tymczasem niewiele osób chce się odnieść..
@AlexBrown: Snujesz opowieści, teorie które mogą być fałszywe - lub fałszywie odebrane. Jeżeli nie jesteś gotów na rozmowę w temacie, to ogranicz się do zadawania tylko prostych pytań.

To tak jakbym napisał:
Ogólnie myślę że unia europejska powinna zostać zniszczona, kraje powinny podlegać dyktaturze Kaczyńskiego, ogólnie PiS jest najlepsze heheheheh. Nikt ani nic nie jest w stanie stworzyć niczego dobrego dla tego świata!111oneoen
Pytanie - Jaki jest wasz ulubiony polityk?

Rozumiesz?