Wpis z mikrobloga

Bo się wstrzymał od głosy odnośnie kolegi z partii? To może niech wszyscy wicemarszałkowie będą z KO, to też demokratyczny wybór.


@cordianss: W sumie słabo umiał zapanować nad Braunem - to może nie wszyscy z KO, tylko lepszego z konfy¯\(ツ)/¯
@cordianss: W sumie faktycznie jeden i drugi uspokajali go Ale sobie sprawdziłem i np w sprawie Wielgus głosował za cofnięciem immunitetu (a to było tylko powieszenie bucików na bramie kościoła} Ja wiem że politycy to hipokryci i w tamtej sprawie ci z lewej bronili posłanki - ok a teraz atakują Brauna, Ale Wielgus nie wpadła do kaplicy sejmowej z gaśnicą zeby przerwać nabożenstwo, (chyba arę pozniej cos takiego odwaliłą tak swoją
@Drmscape2: ale dał mu ? Kazał mu zejść z mównicy kilkukrotnie, a potem już zareagowal Hołownia. Szczególnie ze Bosak prowadził obrady i nie wiedzial co się stało. Nie jestem za stosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, konfederacja powinna się odciąć od tego czubka i wywalić go z partii, widać było jak Braun wychodził z sali plenarnej i podawał rękę kolegom partyjnym to jeden z nich był ewidentnie zniesmaczony i nawet na niego nie patrzył