Wpis z mikrobloga

Planuję dłuższy urlop i jeździć po Polsce przez jakieś 2 tygodnie. Wpadłem na pomysł, że będę zatrzymywać się w różnych miastach na 1-2 dni i jechać dalej. W każdym mieście chcę odwiedzić #rozowepaski z wykopu. Czyli np. zatrzymuję się w mieście A, jeżeli rozowypasek ma ochotę to mi coś pokaże w tym mieście, a jak nie to zwiedzam sam, a później wyskakujemy po prostu do baru czy na kawkę. Żegnamy się, a rano jadę do kolejnej do innego miasta i powtarzam to samo, zwiedzając kolejne miasto.

Terminu konkretnego jeszcze nie mam, na razie logistycznie chcę to spiąć w całość, żeby nie jeździć chaotycznie. Zainteresowane mogą plusować, skomentować albo napisać w wiadomości prywatnej.

Krótko o mnie - lvl28, <180cm, a po resztę zapraszam na swój profil, można stalkować mą osobę do woli ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kandytatury przyjmuję aż się przestaną zgłaszać chętne osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam

#spierdotrip #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiedzanie #randkujzwykopem #randki #tinder #niewiemcotagowac
  • 17
jeśli masz trochę kasy to w każdym mieście spotkaj się z laską z szukambogatego.pl

Zrób sobie taki maraton, pierwszy dzień zapoznawcze na mieście, drugi dzień weźmiesz ją do swojego hotelu.


@Tata_Kasi: Ja nie sponsoruję nikogo, chcę się z normalnymi osobami z wypoku zobaczyć xD

@LatajacyJeczmien: i trzeba było tego nie pisać


@lexico: Miałem dylemat, ale cóż ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
@LatajacyJeczmien jako kobita informuję, że z punktu widzenia babskich interesów i pragnień twoja oferta plasuje się na poziomie rowu mariańskiego. Każda z nas codziennie przewala na Tinderze chmarę jednoweekendowych turystów, a jeśli już nawet godzimy się na taką speed date z kimś przypadkowym, to 1. zeby poćwiczyć język obcy, 2. bzyknac pana odmiennej kultury, dla odmiany. Jednorazowy Mirek, z seksem lub bez, z oprowadzaniem po zabytkach lub bez, z kawą za swój
@jedna_odpowiedz: Po pierwsze nie wszyscy mają tindera, po drugie ja np. chętnie poznaję wykopków i sobie z nimi chodzę i zwiedzam. Ale fakt, żaden murzyn ani Włoch nigdy mnie nie chciał (nawet nigdy żadnych nie znałam), nie mam przyjaciółek ani mamy.

@LatajacyJeczmien: Moje miasto jest takie do zwiedzenia w ciągu trzech godzin, ale gdzieś indziej na Górnym Śląsku to by można było pochodzić.
jako kobita informuję, że z punktu widzenia babskich interesów i pragnień twoja oferta plasuje się na poziomie rowu mariańskiego. Każda z nas codziennie przewala na Tinderze chmarę jednoweekendowych turystów, a jeśli już nawet godzimy się na taką speed date z kimś przypadkowym, to 1. zeby poćwiczyć język obcy, 2. bzyknac pana odmiennej kultury, dla odmiany. Jednorazowy Mirek, z seksem lub bez, z oprowadzaniem po zabytkach lub bez, z kawą za swój hajs
Wykop to pewna społeczność i według mnie to co innego spotkać się z kimś "ze swoich", a randomowym typem zza granicy w celu ruchania/ćwiczenia języka/picia darmowej kawy.


@LatajacyJeczmien: może i tak. Ale twoje ogłoszenie odebrałam jako śpiew egocentryka "dla mnie to fajny plan, żeby codziennie zawracać gitarę komuś innemu". Zero w tym było spojrzenia na drugą osobę (jedną z wielu, jeśli plan się uda), co ona będzie miała z tego spotkania,
co ona będzie miała z tego spotkania


@jedna_odpowiedz: To co ja - nietypowe, nowe doświadczenie, chyba, że już ktoś się z wykopkami umawiał. Nie rozumiem dlaczego uważasz, że mam patrzeć na drugą stronę - nikogo nie zmuszam do niczego. Jak ktoś nie chce mi pokazywać okolicy to tak jak pisałem, można po prostu wyjść na piwko wieczorem. Poza tym nie mówiłem nic o tym, czy bym się jakoś odwdzięczył za pokazanie
@LatajacyJeczmien: nie wiem, ja tak nie działam. Jak proponuję coś ogółowi i czekam na zgłoszenia, to jednak jakoś tę moją ofertę reklamuję, chcę, żeby była dla ludzi atrakcyjna i konkurencyjna. A ty się zwracałeś wyłącznie do kobiet, a nie do wykopków generalnie i napisałeś tylko "dla mnie to fajne". Gdybyś chciał umawiać się niezależnie od płci, nie byłabym na ciebie aż tak cięta. Tymczasem chyba w podtekście jest najbanalniejsza opcja randkowa,
nie wiem, ja tak nie działam. Jak proponuję coś ogółowi i czekam na zgłoszenia, to jednak jakoś tę moją ofertę reklamuję, chcę, żeby była dla ludzi atrakcyjna i konkurencyjna.


@jedna_odpowiedz: Co niby proponujesz ogółowi i jak reklamujesz? Moją "reklamą" jest post na wykopie, kto chce to skorzysta, kto nie to nie, przecież nie będę się prosić nikogo o spotkanie xD No i sobie działaj jak chcesz, a ja działam jak ja