Wpis z mikrobloga

Mam od 3-5 lat klawiaturę microsoft comfort curve 2000 (przewodowa) i zawsze wszystko działało jak należy. Wczoraj czyściłem biurko, więc odpiąłem klawiaturę od laptopa żeby wszystko zdjąć z biurka. Po pół godziny próbowałem ją podłączyć i niestety od wczoraj nie działa:( Tak jakby komputer jej nie widział:( Co robić Mirkasy? #klawiatura #hardware #komputery #usterka
  • 4
@GoonSquad: widzę, że nie tylko ja zrobiłem sobie z laptopa stacjonarny i odkładam dodatkową klawiaturę dla wygody ;) a co robić nie wiem, bo dziwna sprawa. Sprobowalbym podłączyć ja do innego komputera, ale pod jakiś system z live cd, by sprawdzić, czy działa w ogóle,a jeśli tak, to szukać sterów.
@polbanda: ja nawet nie z tej przyczyny a stąd, że mam biurko dość nietypowe,i albo laptop zajmuje mi część, gdzie wolałbym, zeby nie leżał,, albo jest wysoko, na wysokości głowy, ale wtedy musiałbym sięgać wysoko.więc kupiłem klawiaturę, podłączylem, bo akurat mam w tej części biurka wysuwaną półkę i jest super ;) a i tak stacjonarnego mi się nie opłaca, bo dużo pracuje poza domem, wiec laptop jest oczywistym wyborem ;)