Wpis z mikrobloga

Niekiedy osoby, ktore sa bardzo aktywne we wrzucaniu krytycznych wobec Ukrainy wpisów przekonują, że nie sa prorosyjscy.
Tymczasem to można zweryfikowac w prosty sposób.
Jeżeli osoba która w różnych wątkach naprodukowała w stosunkowo krótkim czasie nascie i wiecej wpisów krytycznych wobec Ukrainy przemilczała takie wydarzenia z ostatnich tygodni jak:
- opinia w rosyjskim programie w ktorej wyrażono chęć granicy miedzy Rosją a Zachodem w okolicach Krakowa
- wypowiedz rzeczniczki rosyjskiego MSZ, że Rosja jest uprawniona do uderzenia w cele na terytorium Polski
i jeżeli taka osoba milczy na te istotne tematy tylko wrzuca kolejny z serii bliźniaczych jazd po Ukrainie to jej działanośc jest prorosyjska i kropka. Kwestią dalszego planu jest czy prorosyjskość jest świadoma czy wynika tylko z otumanienia danej osoby.

#ukraina #rosja
  • 31
@szurszur:

opinia w rosyjskim programie w ktorej wyrażono chęć granicy miedzy Rosją a Zachodem w okolicach Krakowa


Zakerzonie to marzenie ukraińskie. Zwłaszcza Załużnego i Budanowa, którzy już nie raz pokazali 'trochę poszerzone' mapy Ukrainy.

wypowiedz rzeczniczki rosyjskiego MSZ, że Rosja jest uprawniona do uderzenia w cele na terytorium Polski


I #!$%@?. Raz że gadają o tym od dawna, dwa że to de-facto uderzenie w zachód, zachodnie bazy i zachodnie interesy -
Zakerzonie to marzenie ukraińskie. Zwłaszcza Załużnego i Budanowa, którzy już nie raz pokazali 'trochę poszerzone' mapy Ukrainy.


@eeehhh: Raz, że nacigasz, a dwa to przecięz wystarczy napsisac cos takiego co sam piszesz w kolejnym zdaniu (kopiuje je niżej) na temat wypowiedzi z Rosji i już sprawa ząłatwiona, wiec w czym problem xD

I #!$%@?. Raz że gadają o tym od dawna, dwa że to de-facto uderzenie w zachód, zachodnie bazy i
opinia w rosyjskim programie w ktorej wyrażono chęć granicy miedzy Rosją a Zachodem w okolicach Krakowa

- wypowiedz rzeczniczki rosyjskiego MSZ, że Rosja jest uprawniona do uderzenia w cele na terytorium Polski

i jeżeli taka osoba milczy na te istotne tematy tylko wrzuca kolejny z serii bliźniaczych jazd po Ukrainie to jej działanośc jest prorosyjska i kropka. Kwestią dalszego planu jest czy prorosyjskość jest świadoma czy wynika tylko z otumanienia danej osoby.
nikt normalny nie struga z Rosji naszego przyjaciela, a tym bardziej brata


@drivent: Racjonalnie myslaca osoba bedzie oceniac zagrożenie i o nim mówić w maire proporcjonalnie, a nie atakowac UA tylko dlatego, że ktoś powiedział o Ukraincach, że to przyjaciele lub bracia. Zwłaszcza w sytuacji gdy wpsiów o UA już była masa.
Ja co do Rosji nie mam żadnych oczekiwań i mam ją po prostu głęboko w dupie.


@Szinako: A jednoczesnie jestes jednym ze znanych wykopków serwujacych korzystna dla Rosji narracje. Coś mi tu sie nie zgadza.

Bo dla was niepojęte jest to że można mieć wywalone na Rosję i Ukrainę jednocześnie.


@Szinako: Już o tym pisałem. Jezeli z takim zaangażowaniem krytykujesz Rosje to powiedzmy ok. Jeżeli jednak miazdzaca ilosc wpisów jest
Raz, że nacigasz


@szurszur: Wystarczy przypomnieć aferę z mapką z życzeniami na 2023 rok, bo komuś się 'marker poślizgnął' ... a i nie tylko, bo to jeden z filarów ich nacjonalizmu, który dzisiaj na Ukrainie jest w swoim peaku. No ale już nie raz była taka sytuacja, ze to sami ukraincy również na wysokich stanowiskach wyręczali w robocie ruskich propagandzistów.

wiec w czym problem xD


W tym, że paranoicznie próbujesz coś
A jednoczesnie jestes jednym ze znanych wykopków serwujacych korzystna dla Rosji narracje. Coś mi tu sie nie zgadza.


@szurszur: Ta korzystna dla Rosji narracja to masz na myśli to, że pokazuje Ukraińskie straty ? xD

Już o tym pisałem. Jezeli z takim zaangażowaniem krytykujesz Rosje to powiedzmy ok. Jeżeli jednak miazdzaca ilosc wpisów jest krytyką Ukrainy, a nawet grube sprawy z Rosji są przemilczane to jest tak jak napisałem w pierwszym
Ta korzystna dla Rosji narracja to masz na myśli to, że pokazuje Ukraińskie straty ? xD


@Szinako: Nie - ta narracja to jest wysmeiwanie niepowiedzeń Ukrianców i tym samym cieszenie sie z tego w gronie tej samej grupki wykopków.

Ale po co mam krytykować Rosję? Przecież to jest tak jakbyś podczas deszczu do kogoś mówił, że deszcz pada.


@Szinako: A jednak wrzucacie kolejne krytyczne komentarze o UA mimo iż tych
@szurszur: Serio? Nie ośmieszaj się.

Trzy frazy w przeglądarce, ale taką masz tu robotę (lub stan umysłu) że nawet jakbym podał pierdyliard linków z ogólnopolskich mediów to i tak się przyczepisz, nie uwierzysz, wyśmiejesz, zaprzeczysz. Szkoda już klawiatury strzępić.
wstąp w końcu do ZSU, skończ się ukrywać przed TCC. Ojczyzna cię potrzebuje.


@Aquamen: Idź wkońcu na to pikabu i nie zawracaj normalnym ludziom gitary swoją głupotą. Obrzydliwy śliski typ, znowu będziesz groził? Albo stalkował?