Wpis z mikrobloga

#gry ej zelda ta nowa wymaga jakiejś dużej ilość sprawdzania w internecie jakiś guidów, poradników itd.? bo będę w najbliższym czasie kilka razy w samolocie na długie godziny i szukam jakiejś gierki na switcha żebym se mógł grać, ale wiadomo nie będe miał neta. Na switchu grałem jedynie w pokemony i jakieś mario i np. w pokemonach często googluje jakies informacje. Plus z tego co czytałem to mogę normalnie zacząć grę w zeldę od tej nowej części, bez grania w poprzednie? #nintendo #switch #konsole #zelda #pokemony
Gaahl75 - #gry ej zelda ta nowa wymaga jakiejś dużej ilość sprawdzania w internecie j...

źródło: 8033597.3

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
zelda ta nowa wymaga jakiejś dużej ilość sprawdzania w internecie jakiś guidów, poradników itd.?


@Gaahl75: jeśli myślenie nie sprawia ci bólu to możesz spokojnie grać bez poradników. To nie jest liniowy tytuł, więc nawet jeśli nie będziesz miał pomysłu jak coś zrobić możesz zająć się czymś innym.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: zagadki w shrine nie są trudne tak jak i reszta zagadek. Jednak jeśli chodzi o upgrade postaci to internet się przyda. Ale na kilka godzin spokojnie sobie bez internetu poradzisz.
  • Odpowiedz