Wpis z mikrobloga

Bez zartow, moze mi ktos napisac co platforma rzekomo ukradla w latach 2007-2015? Ktory polityk sobie cos przywlaszczyl?

Widze mase wpisow ze platforma tez kradla, ktos mi moze wskazac co konkretnie? Bo w przypadku SLD czy PiSu to dosc banalne.
Z tematem ofe prosze sie nawet nie osmieszac.

#sejm #4konserwy #neuropa
  • 15
@olo1917:

Za prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz częstotliwość zwracania nieruchomości zwiększyła się z ok. 130 do ok. 200 nieruchomości rocznie (w 2008 i 2009 po blisko 300 kamienic)[2]. Na przypadki nadużyć podczas procesu reprywatyzacji (z okresu prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz i jej poprzedników) uwagę początkowo zwracali niektórzy politycy (np. Piotr Ikonowicz), środowiska lokatorskie (np. Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów czy Komitet Obrony Lokatorów), ruchy miejskie oraz media[3][4]. Oszacowano, że w latach 1990–2016 liczba poszkodowanych osób procesem
@BojWhucie: propsuje, jedyna faktyczna afera o ktorej wiem. Rozpoczeta jeszcze jak kaczynski byl prezydentem warszawy, ale nie zmienia faktu ze urzednicy po prawdopodobnie brali w niej udzial. Znasz jeszcze jakies?
@olo1917 a ja wiem od kogo wy są
przecież ja mógłbym tutaj przedstawić akta i pokrzywdzonych, a ty jako peowiec będziesz to negował i zrzucał na kaczoputina więc to strata czasu
pytanie z tezą
Rozumiem, że oczywiście komisji ds. Reprywatyzacji udało się udowodnić winę HGW?


@Arizona12: nie no spoko przez lata pod jej nosem rozgrywa się największy przekręt Warszawy o którym wszyscy trąbią, a prezydent nic nie wie i nic z tym nie robi