Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Bajzelman już nie lubi Mazura odkąd ten zaczął gadać o ukraińskich problemach jeszcze gdy służył w siłach zbrojnych Ukrainy. Ogólnie Mazur to typowa ruska onuca, najpierw bronił Ukrainy na froncie, a teraz mówi o niewygodnych dla Ukrainy sprawach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Aquamen: to jest ten sam Mazur, który nagrywał Tik Toki z frontu w Bombasie? Trochę mu się spuchło xD To pewnie od tej pomocy humanitarnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aquamen: ale skąd pewność, że to z humanitarki? Przed wojną też na Ukrainie było wiele polskich produktów, a skoro ich stare łańcuchy dostaw padły, to nie powinno dziwić, że importują teraz żarcie z Zachodu i nie robią przepakowań/naklejek.
Jest jakikolwiek dowód na to, że to z pomocy?

Swoją drogą, chłop bardzo ładnie używa polskich wulgaryzmów ()
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie wiem, nie jestem handlowcem Biedronki, ani producentem tych produktów - myślę, że robi się zamówienie, ładuje do Tira i wysyła do dystrybucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aquamen: to ten co na pocżątku wojny nagrywał filmiki, że źle sie u nich w armii dzieje? jeśli tak to jakoś strasznie na twarzy spuchł od tamtego czasu a ogólnie na grubego nie wygląda, dziwne
  • Odpowiedz
@Aquamen: podjedź kiedyś do Lidla albo biedry blisko granicy- Ukraińcy kupują całe busy na promocjach i wywożą to do siebie. Ale część pomocy na pewno jest rozkradana o czym mówią sami Ukraińcy
  • Odpowiedz