Wpis z mikrobloga

@kicekxxd: W dzisiejszych czasach narzędzi opartych o ai myślę, że dość skutecznie da się wyfiltrować z filmu muzykę, więc jedyne co milicjant może osiągnąć, to 20 minut więcej roboty dla kogoś przy obróbce materiału ¯\(ツ)/¯

Jednocześnie takie zachowanie policjanta, próba ukrycia swoich działań pokazuje, że policjant albo boi się o swoje kompetencje i popełnienie błędu, albo z założenia ma złe zamiary i tylko potencjalny ostracyzm społeczny go ogranicza.

Jak to jest,
  • Odpowiedz
@kubako: winny się tłumaczy, niewinny nie ma nic do ukrycia i takie inne januszowe powiedzonka :)

przecież ten policjant nic nie ukrywa, pozwala nagrywać, nie zabiera nikomu kamer, nie blokuje nikomu możliwości narywania, itd.. jeżeli robi coś niezgodnego z prawem to autor nagania ma na tym nagraniu dowód i może zgłosić to na policję czy prokuratury, nijak piosenka nie sprawi, że policjant będzie niewinny :)

to, że lecie w tle piosenka
  • Odpowiedz
@randybobandy2

@u8t3io3p: no niekoniecznie, często takie filmy spadają po zgłoszeniach (nawet sami juduperzy, jeśli dają muzykę to dosłownie na 2 sekundy, bo lecą "strajki")


Tak, jeśli masz włączoną monetyzację filmiku. Jeśli nie, to jutub nic nie robi, a kasa z reklam trafia do właściciela praw (w dużym uproszczeniu)
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: ale Ty to akurat #!$%@?. @kubako podał solidny argument. Funkcjonariusz robi fikoly, zeby utrudnić publikację nagrania mimo, że osoba nagrywająca ma absolutnie prawo jego wizerunek udostępniać. Jeśli policjant kombinuje, to znaczy, że ma coś za uszami w kontekscie tej interwencji, albo przynajmniej sam jest niepewny swoich działań.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: niestety z tego co czytałem to gowno dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem to nagranie i włączenie tej piosenki nic nie dało a nawet przez sama sytuację sprawa stała się popularna więc xd
  • Odpowiedz
@Returned: A ty czujesz się komfortowo, kiedy wrzeszcząca małpa macha ci przed oczami telefonem i nagrywa każdy twój krok? Policjant też człowiek (przynajmniej amerykański, nie jestem pewien naszych chłopaków)
  • Odpowiedz
@kubako: Ale streama na żywo juz nie zrobisz z takiej akcji, a co do nagrania to zawsze można cie wziąć na 48 godzin na dołek i tam ci wytlumaczyc siłą "perswazji" że lepiej dla ciebie będzie jeśli jednak wykasujesz nagranie.
  • Odpowiedz