Wpis z mikrobloga

@jmuhha: spodziewam się i oczekuje jak najdalej idących zmian w zakresie powstrzymania możliwości powolnej zmiany charakteru władz na autorytarne jak za PiSu i uniemożliwiające systemową dyskryminacje demokratycznej opozycji. Odpolitycznienia organów i instytucji, które nie muszą być upolitycznione, a wręcz jest to przeciwskazane.
Nie oczekuję nic bo nie liczę na wielkie zmiany. Będzie tak samo jak jest albo gorzej przez Lewicę i jej chore pomysły. Kwoty wolnej większej nie będzie, będą nowe podatki, może odblokują nam KPO ale CPK padnie. Duda przez pierwsze dwa lata będzie wetował wszystko co będzie mógł a za 2 lata wygra Hołownia w wyborach prezydenckich. Coś tam będzie podpisywał, plany opozycji będą wprowadzane ale z obietnic wyborczych to może 3-4
-nie rozliczą PiSosowców, w ostateczności poświęcą jakiegoś mniej istotnego kozła ofiarnego, być może kogoś mniej lubianego ale ważnego jak Ziobro, to byłyby jednak cuda
-upartyjnią spółki skarbu państwa, chociaż ich działanie będzie sprawniejsze
-brak likwidacji TVP (przemianowanie lub likwidacja i postawienie TVP od nowa też nie traktuje jako likwidacji)
-zatrzymają taki projekt jak CPK (50/50 ale muszę coś obstawić)
-brak wprowadzenia euro
-zmiany w kierunku opłacalności energetyki odnawialnej
i czego spodziewacie się w następnych latach.


@jmuhha: Że p0lacy jak to p0lacy znowu zagłosują na PIS/PO/SLD/PSL i będą zdziwieni że łolaboga znowu ich oszukali XD.

@jmuhha: Spodziewam się:
- długich komisji, z których nie wyniknie żadna kara dla nikogo (będzie "nie wiem, nie pamiętam, nie ma dokumentów"
- prezydenta, który będzie blokował wszystko co się da zawsze,
- handlowych niedziel (daj Boże),
- powrotu kompromisu aborcyjnego,
- pierdyliona mini podatków "eko" od auta, dróg, ogrzewania, jedzenia,
- jednak podniosą kwotę wolną,
- będą blokować atom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- CPK nie
@jmuhha: spodziewam się że zaciśniemy znowu pasa po to żeby PiS za 10 lat znowu leciał na dobrej koniunkturze.
Myślę też że Konfederacja i PiS zaczną walczyć o wyborców i jedna partia zje drugą
@jmuhha chcę zaznaczyć że większość wykopków w komentarzach jest podnieconych i nie może się doczekać jak po rozliczać będzie pis a po będzie #!$%@?ć ich (wykopków) aż miło.
@jmuhha halo @LZBNZ z przyszłości
Za tydzien urodzi mi się syn i mam wiele obaw że życie wywróci mi się do góry nogami. Pieski są młode i energiczne, ja ważę 105kg i planuje coś zrzucić.
Jutro rano jadę do roboty fordzikiem ciekawe jak moje losy w tej pracy się potoczą. Mam nadzieję że w 2027 jestem szczęśliwym człowiekiem i pije mniej alkoholu.
@jmuhha: Niczego się nie spodziewam, na nic nie liczę. Obstawiam, że będzie jak zawsze - nikt z poprzedników nie zostanie rozliczony, bo przecież koniunktura polityczna się zmienia, a mordy u koryta te same od lat. Pojawią się jakieś afery, może kolejna mafia vatowska, może do załatania dziury budżetowej znacjonalizują pieniądze z PPK, tak jak zrobili to z OFE. Sky is the limit, poprzedników będzie im ciężko przebić, ale jestem pewien, że