Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś Squid Game Wyzwanie? Jeśli nie, pomińcie moje spoilery.

Po pierwsze dziwi mnie tak niska ocena tego show. Było naprawdę w porządku. Zaskoczyła mnie ugodowość ludzi, tego jak próbowali działać fer i dogadywać się w obliczu wygranej kilku milionów dolarów. Były jakieś odstępstwa, ale niewiele. Oczywiście jak na Netflix przystało sporo gejowskich i lesbijskich graczy, ale wymieszanych z hetero czy starszymi osobami, przekrój solidny.

Padły głosy, że show mogło być sterowane przez twórców w scenie z mostem ze szkła, bo gracze nie wpadali tak naprawdę w dziury pod nimi, a kucali po informacji czy szkło było ok czy nie, a resztę robili efektami specjalnymi. Na końcu również przy wyborze przycisków twórcy mogli podświetlić jaki kolor chcieli. Niemniej nie wierzę, że Netflix mając w finale dwóch gejów i jedną starszą, hetero kobietę, daliby wygrać własnie jej.

#netflix #squidgame #telewizory
  • 1
@MuszkaOwocowka: A dlaczego nie? Gejostwo i tak do finału się już wkradło, więc tam wygrana wygraną. Swoją drogą kostkę też mogli spreparować, żeby dawała 6 kiedy chcą. Ten sejf też by sobie mogli otworzyć na guzik tak naprawdę. Ogólnie za dużo losowości. Oby drugi sezon był lepszy