Wpis z mikrobloga

@januszerka: jest politykiem z największym doświadczeniem i politykiem dzięki któremu pis w polsce władze stracił. Po prostu na to zasługuje, pomijając aspekty personalne ;)
@Landekx: największe doświadczenie w nierealizowaniu obietnic wyborczych. Doskonale pamiętam rządy PO i jak sie ludzie w 2007 złapali na Tuska, ba sam się złapałem. PiS stracił władzę przez własną głupotę. WYobraź sobie teraz, że za dwie kadencje PO Morawiecki znowu jest premierem. To jest dokładnie to samo.
@januszerka: Ja na prawdę rozumiem twoje podejście, że mamy duopol polityczny w polsce, tez ubolewam nad tym. Ale zrównywanie Morawieckiego i Tuska jest po prostu głupie. Wiekszosc osób w Polsce która oddała głos na jeszcze opozcyje nie głosowała za tuskiem a przeciw totalitaryzmom pisowskim, a że tusk był najwiekszą szansą to nie można tych ludzi obwiniać, w tym mnie. Wybrane zostało o wiele mniejsze zło. ;) Może za te 8 lat
nie wiem z czego się tak cieszycie . Tusk wraca , żadne to szczęście. Będzie was ruchal.mocniej niż PiS tylko w piękniejszych słowach.


@simirgone: to już nie rządy pisu że jedna partia i jedna osoba ma wszelką władzę w rządzie i państwie. są też inne partie w sejmie i inni przedstawiciele. Już nie mówiąc o tym że pis nadal ma dużo posłów w sejmie. Jedyne co się zmienia to to że
@Vinizius: tak, bo przynajmniej nie ma nad sobą starego dziada z demencją, który rządzi z tylnego fotela całym krajem i który wygrał wybory lecąc na martyrologii i kłamstwie smolenskim