Wpis z mikrobloga

PILNE! Wójt rozwiązuje protest przewoźników w Dorohusku
Podawane były informacje że wójt gminy Dorohusk otrzymuje groźby i pogróżki od ukraińskich przewoźników i kierowców. Rozwiązanie protestu oznacza, że protestujący powinni odblokować drogę.

Znalezisko: https://wykop.pl/link/7301471/pilne-wojt-rozwiazuje-protest-przewoznikow-w-dorohusku

#rosja
#ukraina
#wojna
#polska
#gospodarka
skrajnie-umiarkowany - PILNE! Wójt rozwiązuje protest przewoźników w Dorohusku
Podawa...

źródło: 000I75WA41T1PG5F-C116-F4

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@skrajnie-umiarkowany:
No coś inaczej mówi

Interia przytacza słowa burmistrza Dorohuska, który twierdzi, że "nie może dłużej pozwalać na to, żeby mieszkańcy gminy tracili pracę". Zarzuca też protestującym przewoźnikom, że "nie wywiązują się z ustaleń, nie przepuszczają przewozów ADR w takim zakresie, jak to zostało ustalone".
  • Odpowiedz
Zabrali rolnikom, zabrali kierowcom przyjdzie dzień, że zabiorą twoją czy moją branże. Są nienażarci , do kości obeżrą.


@Aquamen: Brzmisz jak ruski bot

nie bredzę takie są fakty, zagładzacie Polaków. Za to wszystko co dostaliście chcecie tylko więcej.


Jeszcze polskiej i ruskiej flagi obok nicku brakuje
  • Odpowiedz
nie prowokuj mnie ty obleśny manipulatorze. Nie sprowokujesz. Przyjdzie dzień przysięgam ci na życie matki.


@Aquamen: Nawet Polakiem nie jesteś, tylko jakimś ruskiem, piszesz też jak typowy ruski bot. Żadnego już hamulca, jeden wielki cringe

Przyjdzie dzień przysięgam ci na życie matki.


@Aquamen: ico zrobisz? Pobijesz mnie?
  • Odpowiedz
@BayzedMan: skąd, zapowiedź, że pójdziesz po rozum do głowy i przeprosisz wszystkich Polaków których obrażasz. Przeprosisz rolników, przeprosisz kierowców, przeprosisz wszystkich których obrazałeś tutaj. Przeprosisz misiu
  • Odpowiedz
skąd, zapowiedź, że pójdziesz po rozum do głowy i przeprosisz wszystkich Polaków których obrażasz. Przeprosisz rolników, przeprosisz kierowców, przeprosisz wszystkich których obrazałeś tutaj. Przeprosisz misiu


@Aquamen: Wziąłbym cie może na poważnie gdybym miał pewność, że jesteś Polakiem kiedy cie prosiłem wejść na VC wyjaśnić pare rzeczy na głosowym. Także tam utkaj
  • Odpowiedz
Podawane były informacje że wójt gminy Dorohusk otrzymuje groźby i pogróżki od ukraińskich przewoźników i kierowców. Rozwiązanie protestu oznacza, że protestujący powinni odblokować drogę.


@skrajnie-umiarkowany: Nie, nie były. Podawane były informacje, że wójt gminy Radymno dostaje pogróżki, drogą mailową, na oficjalną skrzynkę urzędu gminy. Więc nie ta miejscowość, nie to przejście. Pozostaje mieć nadzieję, że zgłosił sprawę na policję.

No ale co się odwlecze to nie uciecze, teraz i wójt
Nukashine - >Podawane były informacje że wójt gminy Dorohusk otrzymuje groźby i pogró...

źródło: IMG_20231211_163811

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aquamen Mam wrażenie, że ty już się za bardzo wczułeś w wykop. W tym momencie już każdego użytkownika, który się z tobą nie zgadza nazywasz Ukraińcem i zaczynasz grozić ludziom.

Poważnie stary, musisz trochę ochłonąć i zdać sobie sprawę, że nie jesteś na froncie pod Awdijiwką tylko na portalu ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz