Wpis z mikrobloga

@bomba4: no żebyś się nie zdziwił, jak będzie odwlekał kilka dni przyjęcia kandydatury tuska. ten debil jest do tego zdolny, a do tego czasu obowiązki pełni ostatni premier, czyli mati
  • Odpowiedz
@Barabasz111: czy wy serio wierzycie, ze nastąpi nowa era? Czy ktoś podał jakieś leki na całkowite wymazanie pamięci? Taki sam syf, korupcja, kolesiostwo i kamieni kupa tylko tym razem pod płaszczykiem Unii Europejskiej. Nie wiem jakim trzeba być naiwnym debilem, żeby w takie bzdury wierzyć.
  • Odpowiedz
Już za kilka godzin, po 8 latach tego dziadostwa, złodziejstwa i zakłamania w Polsce zacznie się nowa era.


@Barabasz111: nowa era dziadostwa, złodziejstwa i zakłamania

  • Odpowiedz
zacznie się nowa era.


@Barabasz111: nowa era okradania. Najgorsze jest to, że już wolałbym, żeby platforma tak kradła, ale, żeby przynajmniej coś robiła.
60 kwoty wolnej, nieobowiązkowość zusu dla samozatrudnionych. To są dla mnie priorytety w tym momencie. chciałbym założyć drobna firmę, sklepik, sprzedającą drobnicę. Mógłbym zarobić jakieś kieszonkowe na początku, ale bardziej zrobiłbym to dla satysfakcji i przeniesienia moich problemów na coś, co mi dałoby jakąkolwiek radość. Taka terapia
  • Odpowiedz
@Barabasz111: Żeby się nie zaczeła kolejna era dziadostwa, złodziejstwa i zakłamania w Polsce XD. Głosowałem na Hołownie jakby co, ale jestem za stary na ufanie politykom. Żeby nie było gorzej ;) to będzie lepiej :P
  • Odpowiedz
@Barabasz111 zobaczymy co powiesz za kilka lat stojąc przez najbliższe kilka w kolejce do urzędu pracy, a następnie idąc odebrać wypłate od prywaciarza w wysokosci 400 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz