Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful akurat szkół technicznych w PL brakuje a tych na poziomie jak z świecą szukać, pamiętam jak po gimbazie chciałem iść właśnie do technikum które dałoby mi jakieś fajne narzędzia dzięki którym mógłbym się dalej szkolić czy uczyć- ale #!$%@? technik ogrodnik/architekt krajobrazu xd to jednak sobie odpuściłem. Licbaza spoko ale nic nie wnosi do życia poza dużą ilością dupc do obracania. Studia no cóż kwestia co kto lubi dla mnie gownopapier
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: To prawię tak, jakby w łatwych do nauczenia zawodach niedobory na rynku pracy szybko zapełniały się bo każdy może się ich nauczyć. thinking_emoji.jpg

Oslo, porównywanie samych zarobków to top b/k, Seba budowlaniec #!$%@? 60h/tydzień albo i więcej, musi dojeżdżać #!$%@?-wie-gdzie i niszczy sobie zdrowie. Tymczasem Mati studenciak ma "orze" 40h tygodniowo na home office i nie ma bóli kręgosłupa przed 40tką.
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: Mi jakiś chory człowiek pisał, że jaka to robota zayebista, układanie kostki brukowej i ile płacą. juhC że jesteś dla wszystkich śmieciem, nie licząc innego towarzystwa w pracy. Jak ci nie wyjdzie w życiu, a masz jednak coś w głowie, to jest pyerdolona katorga. Stary całe życie zapyerdalal, gówno ma, najwięcej jest warta jego ziemia, odziedziczona po jego matce, pracował ciężko, a teraz najniższa z KRUS, przynajmniej na harnasie będzie
  • Odpowiedz
  • 2
@LajfIsBjutiful: ogólnie to nie ma złotego środka na życie. Nie ma jednej ścieżki która każdemu zagearantuje sukces. No chyba, że urodzenie się w bogatej rodzinie. Nie każdy nadaje się na poważne studia. Nie każdy może być lekarzem czy prawnikiem. Nie każdy nadaje się na programistę, bo są takie zawody że jak bardzo byś się nie starał i ciężko nie uczył to pewnego poziomu nie przeskoczysz. Tak samo nie każdy nadaje się
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful Siedząc na zdalnej mam niesamowitą bekę z roboli którzy w taką pogodę muszą robić na powietrzu w błocie, brudnych robolskich ciuchach, w towarzystwie patologii będąc pogardzanym przez społeczeństwo po to, żeby zarobić tyle samo co ja siedząc w domu, kapciach i piżamie słuchając Mozarta przy biurku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz