Wpis z mikrobloga

@badreligion66 no nie wiem. Elektorat może się wręcz powiększyć. Coraz więcej starych ludzi a coraz mniej młodych. Może to kwestia wieku a nie pokolenia.
KO wygrało frekwencją. A na paliwie antypis ciężko jechać jak jest się u władzy.
@DarkZizi: standard. Już widać jak działa KO po strefie bogatego transportu. Wystarczy poczytać przebieg spotkania i niczym się to od pisu nie różni. Totalna wyjebka na ludzi buta arogancja chamstwo. A jeszcze oficjalnie nie ma rządu. No i wszystkie poprawki pis czy konfy zostały odrzucone bez powodu.

Ja mam czyste sumienie bo nie głosowałem ani na pis ani na ko. Na trzecia drogę też nie z racji na ich podejście do
@r5678 Dokładnie Ja akurat głosowałem na 3 drogę ale to tylko i wyłącznie z tego powodu że nie było mojej partii w tych wyborach. Niestety póki politycy będą mieć immunitet, będą robić co będą chcieli i nie będą ponosić żadnej odpowiedzialności to tak będzie, nieważne kto będzie rządził. Osobiście myślę że gdyby w "podziemiach sajmu" znaleziono piwnice schadzek gdzie posłów obsługiwały by małoletnie dziewczyny z ubogich krajów. To jakby taka afera by