Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
Pierwszy sezon który oglądam i ostatni, bo to nie na moje nerwy
1)Artur zamiast przyznać wprost, że się rozmyślił, że to było tylko zauroczenie, to wciska kit, że Sara chciała za szybko, kiedy to on pierwszy mówił o przeprowadzkach, zaręczynach, ślubach, że to jest miłość itd.
w dodatku zamiast napisać jej wiadomość, że potrzebuje czasu na przemyślenie tej relacji, to nie rozmawia z nią przez 1,5 tygodnia, nie chce nawet zastanawiać się co ta dziewczyna musiała czuć...
zastanawiałam się co jest nie tak z tym gościem, bo wygląd ma, a w erze Tindera, Badoo itd. mógł bez problemu znaleźć kogoś jeśli nie udało mu się to w swoim otoczeniu
teraz już wiem, że gość po prostu jest ubogi emocjonalnie i ma zero empatii, a randkowanie pomylił sobie z łowiectwem
tylko kobieta to nie sarna do ustrzelenia...
w dodatku nie jest jedynakiem więc gospodarka i tak będzie podzielona między niego i rodzeństwo, żaden z niego bogacz
2)Darek łowca szparek, pozytywnie pozytywnie hehe jak najbardziej pozytywnie, środa dzień loda, cyckonosz itd.
mentalność pijanego wujka z wesela, jak to oglądałam to było mi szkoda Nicoli ale po tym jak potraktował Natalie już było wiadomo, że nie liczy się z uczuciami innych,dziewczyna pół dnia pomagała w przygotowaniach do grilla a on ją odesłał do domu xdd
jego rodzinka z resztą też typowe mentalne wsioki, syn wybrał jak wybrał, a oni zamiast na osobności powiedzieć mu co myślą to nie mieli w ogóle oporów żeby okazywać swoje niezadowolenie przy Nicoli, jakby to ona podjęła decyzję, a nie ich syn
Natalka dobrze go wyjaśniła przed kamerami mówiąc o smsie
najgorzej było jak kłamał, że nie całował się z Nikolą na pożegnanie kiedy widzieli się ostatni raz, do śmietnika z takimi typami
generalnie niech sobie wstawi zęby, nawet nie chce myśleć co tam dzieje się w jego jamie ustnej... poza widocznymi brakami w uzębieniu
3)Waldek, jak to Waldek, reżyser kina akcji w prawdziwym życiu, poleciał na wygląd Ewki
ja się jej nie dziwię, miała ze swoim synem przeprowadzić się do niego, facet chciał mieć kolejne dziecko więc akceptacja ze strony jego rodziców była ważna, mieliby przecież mieszkać pod jednym dachem
na jej miejscu też nie mogłabym się wyluzować w takiej sytuacji, nie wnikając już w to czy do programu poszła się wylansować czy nie
4)Agnieszka od koni może ma za wysokie oczekiwania ale przynajmniej nikogo nie skrzywdziła, co najwyżej samą siebie bo z 40stką na karku chcąc mieć dziecko, powinna po prostu brać co się nawinie o ile tylko nie jest to jakaś patologia
5)Ania od pomidorów, życzę im jak najlepiej, w końcu oboje mają za sobą przeszłość, oby tylko Kuba jej nie zostawił jak tylko dziecko pojawi się na świecie
  • 2
  • Odpowiedz