Wpis z mikrobloga

Niby żyję, a jakoś to życie przechodzi obok mnie.
Spełnia się, cumple.

rok jak miesiąc, 10 lat jak rok, nim się obejrzysz będziesz w wieku 50 lat robił bilans swojego życia
i mówił sam do siebie:
"Janusz Pawlacz, lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył."
  • 19
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: No i co? To, że zwiedziłeś pół świata, osiągnąłeś sukces itp. nic w ostatecznym rozrachunku nie znaczy. Po śmierci, niezależnie od tego czy wierzysz w życie pozagrobowe czy nie, i tak będziesz miał swoje doczesne życie w gnijącej dupie.
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Myslisz ze jak zwiedzisz pol swiata to Ci magicznie mózgowina odmieni? To nie tak wyglada. Wez #!$%@? plecak i leć. Póki jeszcze sa tanie loty.Ja tak robie. To nie jest droga impreza poleciec do Stavanger i podreptac na Pulpit Rock. Czy tez pojechac do Francji. Albo poleciec na wybrzeze Portugalii.
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: To bardziej coś, co produkuje twoje serce, truciznę można usunąć z organizmu, i nie będzie po niej śladu. A to jest część ciebie, pozbywając się tego, musiałbyś zmienić wiele w swoim życiu, swoje wartości, sposoby myślenia, być może nawyki.
  • Odpowiedz
@scophthalmusmaximus: Taki mam plan. Mieszkanie mam do końca grudnia a potem...wynająłem garaż za 300 złotych.
@DoktorStyle Ja nie wiem jak to zmienić. Psychiatra, psycholog, nic mi to nie daje, chociaż leki mnie przynajmniej znieczulają emocjonalnie. Miałem dobrą dziewczynę, ale jestem alkoholikiem i mnie zostawiła. Jak już coś osiągnę, to potem sam to #!$%@? i ehh.
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Na pewno ogranicz ten alkohol, bo to jest motor napędowy twojego nieszczęścia, aczkolwiek to nie jest samo źródło. Atakujesz sam siebie, że nic nie osiągnąłeś, zazdrościsz ludziom że mają lepiej, masz wyrzuty sumienia, bo po raz kolejny coś #!$%@?łeś.
Żyjesz w takiej pętli, w takim perpetuum mobile #!$%@?. Usiądż na trzeźwo i pomyśl jakie jeszcze cechy cię rujnują, sprawiają że jesteś w tym miejscu a nie innym. Skup się
  • Odpowiedz