Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem, ciekaw jestem Waszego zdania.

#wislakrakow

Załóżmy że ostatni mecz Jop wygrywa też 3:0 , gra bardzo dobra jak w 2 ostatnich meczach.

  • Zostaje Jop jako trener. 41.2% (28)
  • Jaro powinien zatrudnić nowego trenera. 58.8% (40)

Oddanych głosów: 68

  • 10
  • Odpowiedz
@1906pel: Jeśli stracimy punkty za tydzień to będzie można zmienić. W przypadku wygranej to wszystko jest po stronie Jopa. Jeśli sam nie powie zawodnikom, że nie zostaje to zawodnicy się pewnie za nim wstawią, a nie ma sensu robić im na złość i zmieniać.
  • Odpowiedz
@1906pel: kurde jednak 3 mecze to trochę mała próba żeby dawać jakieś oceny z perspektywy kibica. Ufam, że w drużynie lepiej wiedzą co i jak
  • Odpowiedz
  • 1
@Aerwin: podaj 1 mecz który lepiej zagraliśmy w tym sezonie niż te dwa ostatnie? Nie chodzi mi tylko o wynik, ale przede wszystkim o grę od 1 do 90 minuty.
  • Odpowiedz
@1906pel: jeśli jesteśmy w stanie zatrudnić: Brosza, Moskala, albo Niedźwiedźa to niema sensu nawet myśleć o Jopie. Trzeba minimalizować ryzyko braku awansu.

Co innego jeśli nie dajmy rady zatrudnić sensownego Polaka z doświadczeniem w 1lidze. W takim przypadku zamiast brać Hiszpania z kapelusza lepiej zostawić Jopa
  • Odpowiedz
  • 0
@wojciech-wwww: Ale gdy przychodził Sobol, Gula, Brzęczek (tak wtedy też) to większość reakcji była pozytywna, a jak skończyło się to wszyscy wiemy.
Na papierze przecież my powinniśmy 90% meczów wygrywać jak ostatni. Tak wiem, na papierze a w praktyce to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@1906pel: Wiadomix, ale zawsze jak przychodzi nowy trener to drużyna lepiej gra. Ja po prostu mówie, że nie mam na tyle kompetencji żeby ocenić czy Jop bedzie lepszym wyborem czy ktokolwiek inny.
  • Odpowiedz
  • 0
@wojciech-wwww: takiego jak Gula, Brzęczek? Jeśli gra będzie z Polonią taka sama jak wczoraj to moim zdaniem powinien zostać, jeden mecz mógł być przypadek, ale nie jeśli 3 mecze
  • Odpowiedz
@1906pel: Nie, Gula czy Brzęczek to złe przykłady. Ja mówię o trenerach którzy awansowali do ekstraklasy ze swoimi drużynami. Gula i Brzęczek to były eksperymenty, takim samym eksperymentem będzie pozostawienie Jopa, który w piłce seniorskiej prowadził dwa mecze do tej pory.

Dla mnie tylko wymieniona trójka jest dobrym wyborem, inni kandydaci to będzie ryzyko. Nawet Nawałka będzie złym wyborem
  • Odpowiedz
@1906pel: Przy Guli faktycznie było sporo entuzjazmu - trener z wynikami, nowy dyrektor sportowy, generalnie nowe otwarcie. Z perspektywy trochę zbyt ambitny projekt pięknej gry, wyników i wprowadzania młodzieży jednocześnie. Plus sprzedaż Aschrafa i Yawa w zimie. I na wiosnę doszliśmy do beznadziejnego momentu gdzie widać było, że to dłużej nie ma sensu.
I teraz dzieje się to co często w ostatnich latach w Wiśle. Pali się, trzeba szybko kogoś na
  • Odpowiedz