Wpis z mikrobloga

@markier: ten co chcesz kupić to nie wiem. Ale raz nam w robocie wymienili flotę na kijanki. W sumie 8 sztuk. Nie było miesiąca żeby komuś nie podstawiali zastępczego auta. Niby takie same, każda inaczej złożona. Niektóre spoko, inne skrzypiały/trzeszczały, latały plastiki. Jednemu kumplowi leciała woda przez szyber. Dwóm hulał wiatr przez uszczelki od okien. Serwis nie widział problemu. Jakość obsługi i serwisu to już osobny temat, ale jak używka, to
  • Odpowiedz
@markier: zgadza sie. Poprzednią miałem 2 lata i zrobiłem nią 40kkm i przy przebiegu 60k km zaliczyła całkę, potem kupiłem drugą którą mam obecnie 3 miesiące. W tamtej 2 razy na gwarancji uszczelniali silnik bo były zapocenia, w tej póki co nic. Wrażenia dobre, dużo miejsca w środku. Na pewno w tym roczniku i z tym wyposażeniem bezkonkurencyjna. Spalanie 12-13 w mieście i 8-9 w trasie.
  • Odpowiedz
@markier: bardzo fajne auto. Miałem Optimę SW GT 2.0 t-GDi 245KM z 2017, zero problemów. Serwisowana w Niemczech, więc o podejściu serwisów w PL się nie wypowiem, ale tutaj było wszystko w najlepszym porządku.
Auto wygodniejsze od Passata czy Superba (o niebo lepsze fotele i pozycja za kierownicą). Z minusów to prowadzi się raczej tak o - bez emocji.
  • Odpowiedz
@markier: We flocie jest u nas jedna. Zrobione już około 50k km i jest OK. Ostatnio jechałem z chłopem do Łodzi, to jadąc z Warszawy dosyć sprawnym tempem wyszło koło 8L spalanie.
Tylko te skrzynie lipne czytaj łatwo mogą się popsuć i tanio nie będzie, żeby porządnie zrobić - 6, a 10k trzeba raczej szykować.
  • Odpowiedz