Wpis z mikrobloga

W tym roku moim Mikołajem okazal się @kaczoki ((oo))

Radości podczas otwierania paczuchy od niego nawet nie potrafię opisać.
Wypełniając każdy punkt załączonej instrukcji, zaczęłam otwierać pięknie zapakowane pudełka.
Znalazły się w nich:
1. Świąteczny sweter, o którym myślałam już dłuższy czas, ale nigdy go sobie nie sprawiłam. Teraz mam ten idealny w moim stylu i świątecznej kolorystyce. W zestawie dostałam też pasujące skarpety! ( ʖ̯)
2. Świeczki i woski o świątecznych zapachach - przez tą ilość nie wiem na który się zdecydować, bo wszystkie pachną mega
3. 2 butelki piwa w tym jedna o smaku Mirabelki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4. Włóczka drops - w końcu będę mogła zrobić te ocieplacze, do których przymierzam się już od bardzo długiego czasu
5. Znalazło się też miejsce na zabawkę dla mojego czworonożnego przyjaciela - wziął ją i teraz nie chce oddać ¯_(ツ)_/¯
6. Żelki #gusto o smaku coli i zimowa herbatka - tutaj Mikołaj nie miał łatwego zadania, ze względu na różne przeciwności, ale udało mu się w 100%.

W tym miejscu chciałabym jeszcze raz podziękować za taki super dopasowany podarunek, który umilił mi ten przedświąteczny czas i życzę każdemu takiego fajnego Mikołaja na jakiego ja trafiłam w tym roku ( ʖ̯)

#pokapake #wykopaka #gusto @Kwasny_konfident
Marbloro - W tym roku moim Mikołajem okazal się @kaczoki (⌒(oo)⌒)

Radości podczas ot...

źródło: temp_file3929961317541434907

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz