Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu coraz częściej widzę w gorących posty z tagu #raportzpanstwasrodka, a ostatnio to chyba jakieś apogeum. Z treści wynika, że to o jakimś menelu z kambodży (?), wszedłem nawet w kilka filmików żeby to zrozumieć ale nie ma tam zupełnie niczego ciekawego. O co tu chodzi? Może mi ktoś streścić?

#kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
  • 2
@NocnyFull no tak średnio bym powiedział, inne popularne patusy to przynajmniej jakieś dymy robiły albo po prostu zabawne rzeczy i byłem w stanie zrozumieć, że ktoś to ogląda (kononowicz, bonzo etc). Tu nie widzę po prostu nic, co mogłoby kogokolwiek przyciągnąć.
  • Odpowiedz
Mi też się dawno temu wyświetlały jakieś posty z tagu na głównej - włączyłem jakiś odcinek i wydawało mi się, że to straszna nuda. Ale teraz po względnie dobrym zaznajomieniu się z uniwersum mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to straszna nuda. Polecam.
  • Odpowiedz
@ociekurnia: polecam nawet dla beki ogladac 1.5x bo co tam mowi i tak jest malo prawdziwe wiec ze cos pominiemy czy nie zrozumiemy nie wplywa na odbior. Dla zwyklego usera to nudy, ten kto zna wew humor, lapie smaczki, powstaja memy, itd
  • Odpowiedz
@Antidotum119: to nie sa patostreamy. czasem są. ale jeśli nie znasz uniwersum to nic cię nie uśmieszy. To taki klimat jak w szkole miałeś grupki z jakimś humorem - nikt spoza grupy nie zrozumie :)
  • Odpowiedz
@Antidotum119: bo to synek trzeba na spokojnie siąść. A tak serio to uniwersum ma wysoki próg wejścia. Nie jest tak prostolinijne jak konon. Tutaj się wyłapuje smaczki, szczegóły z niby normalnego vloga jakiegoś kolesia z kambo.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: patostreamy zagranicą. Kręcą vlogi menele i wykopki się jarają na takiej samej zasadzie co ludzie czytają o patoli w fakcie czy ogladają patostreamy - hehe ale debil, nie to co ja.
  • Odpowiedz