Wpis z mikrobloga

Hej mireczki #samochody #auto #motoryzacja #kupieauto

Pora chyba zmienić peuegota 206 na coś większego.
Sugerując się tym filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=aAB5sk8zMEY wybrałem sobie kia ceed 1, skoda fabia 2, opel astra h - w tej kolejności.

Jak chłop gada kocopoły to dajcie znać, jestem otwarty na inne marki i modele ale w sumie czas mnie goni lekko.

Myślicie, że jest sens jechać te 50km żeby obejrzeć to? https://www.olx.pl/d/oferta/fabia-1-4-86km-klimatyzacja-niski-przebieg-CID5-IDXMDCJ.html

Może ktoś ma "starego" co chory jest jak nie przejrzy otomoto codziennie (synek zejdź z tego komputra, ojciec musi auta na otomoto pooglądać) i wynajdzie coś fajnego do kupienia na wschodniej ścianie śląska do 15-20tys? im mniej tym lepiej, bo wiadomo, trzeba będzie na bank coś włożyć na dzień dobry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kia ceed 1


@ozzi91: benzynowe silniki z symbolem G4FA (Gamma MPI 1.4) albo G4FC (Gamma MPI 1.6) mają taką wade fabryczną, że klekoczą jak diesle. Do tego jest ryzyko, że ci się zapieką pierścienie na tłokach i spalanie oleju ci wzrośnie tak mocno, że nie będziesz nadążał z dolewaniem. Jak się tego nie boisz to możesz też rozważać Hyundaia i20 albo i30, dobre egzemplarze albo będą się zbliżać do 20k
  • Odpowiedz
  • 0
@ddonik: nie, szczerze powiedziawszy jestem pod ścianą (będę musiał urlop brać bo nie mam jak do ronoty dojechać) a nawet nie byłem nic obejrzeć bo powiem szczerze, przeraziłem się jak obejrzałem filmik "co sprawdzić przy kupnie używanego samochodu"...

Filmiki najczęściej polecają ASTRĘ ale w sumie Hyundai i30 + Kia ceed wyglądają bardzo rozsądnie również. Jak masz jakieś rozkminy to pisz, może we 2 coś wymyślimy
  • Odpowiedz
@ozzi91: Wybacz że tak późno. Ale z tego co sobie poprzeglądałem to Bravo wydaje się całkiem spoko propozycją w szczególności z silnikiem 1,4 tjet, ewentualnie jeszcze w moim targecie jest Swift 4 - chociaż tu już jest dużo mniejsze autko ale za to z prostą benzyną przyzwoitą mocą i raczej małym spalaniem.
  • Odpowiedz