Wpis z mikrobloga

jak nauczyc sie składać itemy w lolu? zawsze biorę itemy z proponowanych w grze sugerując sie też stronami typu op.gg a wiem że nie zawsze ma to sens.. wiem też że np jak mają dużo armoru to bierzesz przebicie albo jak mają magów to bierzesz coś Magic Resist ale dużo itemów takich jest i nwm które wybrać, pomocy chce wyjść z golda! #lol #leagueoflegends #gry
  • 7
@JesteMlodyGzGdyni:

Poza niektórymi postaciami, gdzie dany przedmiot ma jakąś kluczową rolę (choć wtedy i tak dostaniesz to w podpowiedzi), to jak będziesz leciał wyłącznie z tymi proponowanymi, to w sumie olbrzymiej różnicy nie będzie xD Zazwyczaj i tak raczej przegrasz przez złe pozycjonowanie się czy nie ogarnianie mapy a nie przez to, ze kupiłeś zły przedmiot.

Głównie musisz poprawić skill i czytanie mapy, samo to, że zbudujesz inny item aż tak
@LaRauxe: Podałeś przykład topa gdzie kupuje się Bramble Vesta nie dla jego gównianej redukcji tylko przyzwoitych statystyk i późniejszego Thormaila. Poczytaj sobie wpisy LS'a na twitterze gdy pro playerzy kupują healing reduction, On tam punktuje ile to zredukowało leczenia i co sądzi o tych przedmiotach.
@Nehro: jeszcze zależy na jakiego champa, na midzie na vlada obowiazkowe, na sylasa na 70/80% tez jesli nie jestes w stanie go 1-shotowac, na lux czy xeratha to wiadomo zeby nie brac
@JesteMlodyGzGdyni: wszystko zależy na kogo grasz i kim. Często się kupuje 3 pierwsze itemy tzw. Core i reszte budujesz tak by zbić latwiej oponentów lub przeżyć walki. Ja to czasem zamiast tych popularnych core itwmów to czasem buduje counter item na oponenta. Np. Grając tryndamere na teemo to warto kupić mercuriala jako 1 item pomimo, że jest sytuacyjnym to potrafi wygrać linie.