Wpis z mikrobloga

@Clefairy Berkowicz: Wielu Polaków miało dość socjalizmu, rozdawnictwa i kupowania wyborców za ich własne pieniądze. Wielu z nich łudziło się, że KO obiecuje socjal, żeby wygrać wybory z PiS-em, ale jak wygra, to go zlikwiduje. Teraz już wiemy, że w tej sprawie nic się nie zmieni.

Konfiarz zawsze ma opinię, no chyba, że chodzi o głosowanie w sejmie to wtedy na wszelki wypadek się wstrzymuje.
@tomekruslan: przypomnij jaka partia nie głosowała za socjalem rzędu 800+, 13 i 14, dopłaty dla górnictwa, kredytami 2%, laptopami plus, zamordyzmem covidowym i jeszcze długo by wymieniać?

Podpowiedź: to nie było POKO z Trzecimi Nogami i ich liberalizmem bezobjawowym
@obserwator_nsa mówisz o tej samej katozamordystycznej partii, której członkowie podpisali się na wniosku do TK Przyłębskiej w sprawie aborcji? Czy to ta sama partia, która zagłosowala za kandydaturą Witek na wicemarszałka a jutro ma zamiar głosować przeciwko powołaniu Tuska na premiera? Chodzi ci o tę przystawkę PiSu udającą, że jest jakąś realną alternatywą?
@Hrjk: tej partii, której były ówczesny lider chciał przehandlować wolnorynkowe urojenia, którymi karmi gimnazjalistów, za koalicję z innymi talibami

Hahah mamy już niedzielę, wytrzeźwiej odklejeńcu

@tomekruslan: co ty bredzisz komuszku. Poza tym jeśli zdrowie i życie jest priorytetem, to czemu chcesz zabijać przyszłe żony i córki? W XXI wieku naprawdę trzeba się bardzo mocno postarać żeby zajść w ciążę. Po raz pierwszy w historii świata mamy pełną gamę możliwości antykoncepcji,
@obserwator_nsa: przypomnij mi jaka partia głosowała za wprowadzeniem podatku od zbiórek, a później mówiła że to fakenews? I przypomnij mi która partia wycofała się z likwidacji ZUS, 500+ i innych socjali pod sam koniec kampanii wyborczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@makaronzjajkiem: nie dobra o tym mówić.
@Clefairy: @tomekruslan @tomekruslan Ale to wykopki mają ból dupy, że Czaskoski chce wprowadzić SCT w stolicy, albo że PO nie przygotowało środków na podwyższenie kwoty wolnej od podatku. Ja na PO nie głosowałem dlatego nie mam wobec nich żadnych oczekiwań.

a jutro ma zamiar głosować przeciwko powołaniu Tuska na premiera?


@tomekruslan: A co złego jest w głosowaniu przeciwko Tuskowi? Przecież konfa jakoś od roku mówi, że nie poprze rządu PO
@Chris_Karczynski złe jest głosowanie platformy przeciwko Bosakowi, ale jak konfa nie popiera rządu to przecież wszystko ok. Logika Kalego w najczystszej postaci. Jak konfa głosuje za dojechanie TVN to przecież nic nie zmienia bo i tak PiS ma większość, ale jak TVN jedzie po konfie to źle. Konfederacja to partia,która wymaga bezstronności i merytoryki od wszystkich oprócz siebie
@Clefairy: Sekciarz PO przed wyborami: NIE GŁOSUJCIE NA KONFEDERACJĘ, ONI WAS WSZYSCY WYDYMAJĄ, NIE SPEŁNIĄ ŻADNEJ OBIETNICY, GŁOSUJCIE NA PO
Sekciarz PO po wyborach: ale przecież to od razu było wiadomo, że Tusk nie spełni żadnych obietnic, on tak tylko kłamał, żeby dorwać się do koryta, słychać wycie? znakomicie
@obserwator_nsa: oczywiście że aborcja jest istotnym tematem, bo nie jest skomplikowanym mechanizmem rynkowym / prawnym.
Przykładowo ktoś kto wprowadza przykładowo 800+ nawet ludziom z najniższą wiedza może powiedzieć że to psuje gospodarkę.
Natomiast kwestie społeczne jak aborcja są zero-jedynkowe. Albo jesteś zamordysta katolickim albo nie.