Wpis z mikrobloga

Ostatnio były termostaty do grzejników, które po świętach trafią do szczęśliwców.
Dzisiaj mam trochę sztuk czujników pożaru, dymu i reagują również na czad. Hekatron. Wiem ile są warte. Są to jedne z najlepszych czujników.
Wszystkie mają nie więcej jak dwa lata i są już wymieniane na nowe, nie wiem czemu, taka polityka firmy.
Tym razem zdjęcie zrobione w kuchni mieszkania, które wynajmuje w DE, aby nie było wątpliwości, że ich nie posiadam. Niemcy niestety by to #!$%@? na śmieci, nie wiem czemu. A tak serio to wyciągałem to z kontenera na śmieci.

Z okazji świąt chciałbym zrobić #rozdajo w którym wylosuje 3 osoby, które wpłacą chociaż 1zł na cel charytatywny, taki jak np:
Dom dziecka,
Klinike budzik,
Schronisko,
Czy inne, które pomoże ludziom, dzieciom a być może i sprawi to komuś radość na same święta.

Z uwagi na ogromną korupcje na ukrainie nie kręci mnie dotowanie wojny. Sorry, ale mam swoje zdanie od początku całego zamieszania.

Teraz tak, zasady jak prawie wszędzie, czyli udział biorą wszyscy, łącznie z zielonkami i promujących pato, którzy pokażą do jutra tj 10.12.2023 do godziny 20:00 dowód wpłaty oraz zaplusują ten wpis.

Czemu to robie? Bo mam tego od #!$%@? i będę miał jeszcze więcej, więc nie dość, że ktoś dostanie to za przysłowiowe 1zł to być może pomogę odmienić los tym, którzy faktycznie tego potrzebują.

Czujki są takie same, baterie mają 100%, nie są nowe, ale nie starsze jak dwa lata. Data montażu najstarszej czujki to 27.02.2022, najnowszej miesiąc temu. Nie sprawdzam, po prostu wyciągam z worka i tyle.

Paczkomat tym razem na mój koszt. Po odbiorze otrzymasz link do aplikacji i ubezpieczasz mieszkanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zarzutkkake - Ostatnio były termostaty do grzejników, które po świętach trafią do szc...

źródło: temp_file5980737980171014692

Pobierz
  • 12
  • 0
W aplikacji jest również podgląd czy wszystko git, dodatkowo czujki można łączyć do ilości sztuk dwudziestu. W moim przypadku jedna w kotłowni, druga w kuchni, trzecia korytarz dół, czwarta korytarz góra i w momencie wywołania alarmu działają wszystkie, stawiając użytkownika na nogi
Można je również połączyć z systemem alarmowym (w przypadku satela p16 bez problemu)
Zarzutkkake - W aplikacji jest również podgląd czy wszystko git, dodatkowo czujki moż...

źródło: temp_file4181042846169429162

Pobierz