Wpis z mikrobloga

@Lord_Apatii_i_Depresji: widać mobilizację w trollowni #60groszyzawpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej skala mobilizacji, a robiłem to kilka dni temu, więc już do grudnia przybyło xD

Chociaż z drugiej strony jest to zrozumiałe, tyle lat na ciepłym stołku i nagle widmo, że trafi się na rynek pracy (nic nie potrafiąc xD). A wujek z PIS już nie pomoże w znalezieniu pracy, bo sam jest w takiej sytuacji.
lhotse89 - @LordApatiii_Depresji: widać mobilizację w trollowni #60groszyzawpis ( ͡° ...

źródło: Znaleziska o CPK

Pobierz
Ta nachalna propaganda o CPK tylko utwardza mnie w twierdzeniu, że chodzi o wałek i ratowanie swojej kasy.


@Lord_Apatii_i_Depresji: dokładnie tu chodzi o ratowanie swojej kasy, o ratowanie kasy Polaków albo Niemców. Myślisz, że taki Horała byłby przeciwko wymianie kadrowej w CPK pod warunkiem tego projektu? Oczywiście, że nie. Tu nie chodzi o stołki a wizję rozwoju państwa. Jedna opcja chce kraj rozwijać a druga opcja chce go zwijać. Dlatego Horałę
Chociaż z drugiej strony jest to zrozumiałe, tyle lat na ciepłym stołku i nagle widmo, że trafi się na rynek pracy (nic nie potrafiąc xD). A wujek z PIS już nie pomoże w znalezieniu pracy, bo sam jest w takiej sytuacji.


@lhotse89: ale tu nie chodzi o zachowanie pracy tylko o ciągłość projektu. Czy PO zamierza wymienić kadry? Nie. Oni zamierzają zaorać całkowicie projekt. Więc nie rozpowszechniaj tej taniej propagandy. Polakom
@Quzin: a możesz powiedzieć co ma piernik do wiatraka? Co twój wpis zmienia w mojej wypowiedzi? xD

Polakom zależy na kontynuowaniu projektu a nie utrzymanie mitycznych stołków wybranym.


@Quzin: którym Polakom? Ja jestem Polakiem i mi nie zależy. Mówisz o tych Polakach, którym mózg wyprała propaganda i kłamstwa, jak starym babom pokazy garnków czy TVP?