Wpis z mikrobloga

Seagal człowiek mem, ale kuwa siedzisz se jako gnojek przy wideło vhs a tu wjeżdża Steven do baru, leje typów na łeb, obkręca se kulkie bilardową w ręcznik i bije wszystkich jak leci, nikt mu nic nie może zrobić. W międzyczasie mamy Żen Klod Van Damme co to połamany jest w kilku miejscach, ale ma siłę na skok z pół obrotu xD

#film #gimbynieznajo
Mega_Smieszek - Seagal człowiek mem, ale kuwa siedzisz se jako gnojek przy wideło vhs...
  • 8
  • Odpowiedz
@distorted: hmmm, ile w tym montażu, a ile umiejętności? Bo David Carradin nie potrafił nic, potem dopiero się poduczył, a był głównym bohaterem w serialu Kung Fu. Nota bene pomysł pochodził od Bruce Lee, ale producenci uznali, że główną rolę musi grać biały, żeby była większa oglądalność (wtedy producenci w USA robili coś przeciwnego niż robi obecnie Netflix, Chyngis Chana zagrał Wayne i co ciekawe wściekał się na tę rolę, ale
  • Odpowiedz
@Rasteris: czytałem na necie, że niby van damme twierdzi, że seagal nie pojawił się z nim na solo i nic nie umiał ze sztuk walki, więc dlatego nie chciał się sprawdzić itp
  • Odpowiedz
@distorted: coś tam umiał, ale pewnie nie na tyle, żeby na żywo się sprawdzić. W filmach taka scena jest układana, wiele razy ćwiczona, często przy współpracy choreografa od tańca, żeby to ładnie wyglądało. Rzeczywiste walki nie są tak widowiskowe. A montażem można sporo zrobić dodatkowo.
  • Odpowiedz
@distorted: mnie kontuzja kolana wyłączyła całkowicie z większego wysiłku nogami. Parę lat a nadal się odzywa czasami, a było ostro, przez 3 dni nie spałem z bólu, 4 ketonale nie pomagały na ból.
  • Odpowiedz