Wpis z mikrobloga

Który z booster boksów ze Scarlet and Violet najlepiej kupić teraz: Paradox Rift, Obsidian Flames czy Paldea Evolved?
To będzie prezent na święta dla dzieciaka, co kolekcjonuje karty od lat. A może lepiej wziąc coś z Sword&Shield: Silver Tempest albo Lost Origin?

Dziwi mnie, ze te nowsze ze Scarlet & Violet stoja po 595zl za booster box a te starsze sa droższe: Silver Tempest 680zl, Lost Origin 740zl.

#pokemontcg
  • 3
@maybe a nie lepiej kupić UPC z 151? 16 boosterów, 3 promo karty (w tym jedna metalowa) oraz mata.

Problem z Booster Boxami jest taki, że ciężko wyjść przy otwieraniu ich na plus lub nawet 0. Z moich obserwacji; starsze booster boxy, sety sprzed S&V dawały stratę -35%, obecne o ile otwierasz je kilka miesięcy po premierze dają już -60%.

Największą szansę na dobry drop dają obecnie Paldea Evolved, Paradox Rift (nowy
@Tratak: charizardy z obsidian lecą jak szalone. Co do ceny - ja wyciągnąłem w pierwszym boosterze z prerelease i sprzedałem w ten sam dzień na OLX z 1000 xD teraz warty ile? Z 200-300zl?

@maybe moim zdaniem 151 - szczegolnie ze sa fajne zestawy jak np poster, alakazam, binder collection - dla dziecka ładne to jest. Ja jeszcze bardzo cenię Crown Zenith - zestaw Zacian/Zamazenta jest ekstra. Ewentualnie Paldea - ma