Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
UWAGA! POWAŻNY WPIS.

Muszę zaraz #!$%@?ć, ale czekając na różową oglądam filipa, który mnie promuje pod każdym filmem. Ktoś tu już pisał, kto mial stycznosc z osobą, hmmm, wyjątkową wie o co cho. Serio, nie ruchajcie tu chłopaka, tak ma 24 lata. Jak miałem 10 lat też się śmiałem z mojej siostry ciotecznej która wtedy miała z 16. Dziś ma 42 i nic sie nie zmieniła.

#!$%@?, że muminki chłopaka wyciągnęły do kraju III świata bez zadnej medycyny rozwiniętej, bez ubezpieczenia i jeszcze pokazują na filmach namawiając do własnego contentu, żeby nabiło kabzę 150 dolkow na miesiac z jego kanału. jezu chryste.
  • 10
@lskx: tam chyba z kasą już jest cienko, a jeszcze trzeba będzie opłacić scam z kosmetykami. Wystarczy jedna choroba i młodego nie ma, bo strzeli kopytami, a potem będą płacze, że oni nie wiedzieli i miało być tak pięknie. Lokalne szpitale ich kopną w dupę i każą wracać jak przywiozą worek pieniędzy i zapłacą z góry. Jeśli w ogóle tam będzie specjalista, który ich przyjmie. Muminy jak zachorują to też koniec
Serio, nie ruchajcie tu chłopaka, tak ma 24 lata


@lskx: Widziałeś jego twarzksiążke? Według wpisów tam widniejących uczył się w Nottingham College przez dwa lata czy skończył? Nie wiem. Z jego znajomością angielskiego, wątpię. Pisze też, że pracował w zachodnim korpo, czy to prawda? Nie wiem. Ale do brzegu, ograniczony umysłowo, czy cwana gapa jak tatulo? Nie wiem, choć podejrzewam to drugie. Także stawnie w jego obronie może być grubym błędem,
wrzucili na pożarcie internetowi.


@lskx: Sam się wrzucił, ma czego chciał, że tak sobie Moliere'm pojadę:

Znane powiedzenie: "Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało", wywodzi się z tej właśnie komedii Moliera i dotyczy ludzi łasych na szybki zysk, chciwych i cynicznych, którzy ostatecznie zostają ukarani przez los.